Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mellfeszülés menstruáció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellfeszülés menstruáció előtt? és bővebben lent

Figyelt kérdés
Kedden vettem be az utolsó szem fogamzásgátlómat (Dienille), azelőtt többször voltam együtt a partneremmel védekezés nélkül, és az utolsó szem után egyszer, szintén így. Néhány napja fáj, feszül a mellem, az egyik jobban, mint a másik. Tudom, hogy a gyógyszer mellékhatása a mellfeszülés, ezenkívül okozhatja még valami, van okom félni?

2013. ápr. 25. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Most szedsz fogamzásgátlót vagy nem? Remélem azzal tisztában vagy, hogy azt folyamatosan kell szedni a szüneten kívül.
2013. ápr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kedden fogyott el a levél, most jön az egy hét szünet, persze, hogy folyamatosan szedem
2013. ápr. 25. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, szerintem a menzeszed miatt feszül. Nekem is volt már ilyen, elég kellemetlen, és én nem szedek fogamzásgátlót.


25/N

2013. ápr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2013. ápr. 25. 18:53
 5/5 anonim válasza:
Én mást szedek, és nekem is feszül előtte is, és most már két ciklus között (amikor a peteéreésnek kellene lennie, ha nem szednék fog.gátlót) is, szóval no para!
2013. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!