Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik fogamzásgátlási módszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fogamzásgátlási módszert javasoljátok?

Figyelt kérdés

Másfél évig szedtem a Lyndinette gyógyszert, de én bolond, abbahagytam. Utána óvszerrel védekeztünk, kiszakadt, baba... A baba meghalt, eü. küret... Arra gondoltam, kipróbáljuk a Pharmatexet, de sok rosszat olvastam róla. Nektek van véleményetek róla? Maradjak a gyógyszernél, újra?

21 vagyok, párommal 4 éve vagyunk együtt


2013. ápr. 25. 18:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
jaj,de nagy gratulációmat küldöm itt néhány*** kommentelőnek..
2013. ápr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
...csak teherbe estél. ez nem elég?
2013. ápr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Komolyan nem értem, minek kommentel az, akinek nincs értelmes hozzáfűznivalója a témához...
2013. ápr. 25. 18:55
 14/18 A kérdező kommentje:
Mint említettem, nem lett volna baj a baba,sőt....
2013. ápr. 25. 18:56
 15/18 anonim ***** válasza:

Óvszert a "rossz élmény" miatt nem szeretnétek? mert odafigyeléssel elég jó.

Pharmatexet magában semmiképp, de kiegészítésnek nem rossz.

Tabletta talán a leghatásosabb, legkevésbé macerás, de én hosszú ideig nem szívesen szedném. (nuvaring hüvelygyűrű nagyon jó amúgy, ha hormonálisban gondolkodsz.)

Tablettán kívül a többi módszert csak kombinálva merném.

2013. ápr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Az óvszert részben a rossz élmény miatt, részben azért, mert páromnak sem kellemes benne csinálni. A gyógyszeren gondolkozom nagyon, de amit szedtem, attól nagyon meghíztam, így valami másikat lehet, elkezdenék újra szedni... De gondolom, gyógyszert is az első menstruáció után lehet, nem? Vagyis az első napján
2013. ápr. 25. 19:15
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha fogamzásgátló, akkor NuvaRinget javasolnék. (természetesen orvossal konzultálva. 2 évig használtam, sok előnye van. (igen, menstruáció első napján érdemes)

Én pesszárium+ spermicidre tértem most át, erről még nem tudok nyilatkozni.

2013. ápr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Pesszárium spermiciddel tényleg jó.
2013. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!