Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik fogamzásgátlási módszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fogamzásgátlási módszert javasoljátok?

Figyelt kérdés

Másfél évig szedtem a Lyndinette gyógyszert, de én bolond, abbahagytam. Utána óvszerrel védekeztünk, kiszakadt, baba... A baba meghalt, eü. küret... Arra gondoltam, kipróbáljuk a Pharmatexet, de sok rosszat olvastam róla. Nektek van véleményetek róla? Maradjak a gyógyszernél, újra?

21 vagyok, párommal 4 éve vagyunk együtt


2013. ápr. 25. 18:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%

A farkas póz az egyik leghatékonyabb!

A párod melletted vonyít, míg te próbálsz aludni!

2013. ápr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
3 éve vagyunk együtt, 3 éve védekezünk óvszerrel, 3 éve egyetlen egy sem szakadt ki. Sajnálom ami történt, de akkor vagy rossz fajtát választottatok, vagy nem rendeltetésszerűen használtátok. Én nem vagyok híve a fogamzásgátlónak.
2013. ápr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
anális
2013. ápr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Alap esetben azt mondanám amúgy, hogy gumi.

Hogy szakadt ki? Rosszul lett feltéve? Milyen márka volt?

Csak mert nekem még sosem szakadt ki (kopkopkop) remélem ezután se fog. Eszembe nem jutna a gyógyszeres megoldás.

2013. ápr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
pharmatexet nem ajánlom, ha biztonságosan akartok szexelni.
2013. ápr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha a gyógyszerrel nem volt gond, akkor érdemes lehet visszatérni rá.
2013. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Akoriban elég éles körmöm volt, és én húztam fel neki, mint mindig, gondolom, véletlenül kiszakadt tőle.. Tuti, én voltam a ludas, mert csak én nyúltam hozzá. A babát nem bántuk volna, sőt, de sajnos nem úgy jött össze :S És ezek után megbeszéltük, hogy akkor most hanyagoljuk a baba témát picit, amíg helyre nem jövök lelkileg
2013. ápr. 25. 18:31
 8/18 anonim ***** válasza:

Soha nem engedném meg hogy a nő tegye fel.

Általában haggyán, hogy éles a körmötök, de nem is tudjátok, hogy hogyan kell...

Mondjuk biztos van, aki igen, de rengeteg, aki nem.

2013. ápr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az én párom 4 év alatt soha nem panaszkodott, hogy bénán húztam volna föl neki az óvszert... :)
2013. ápr. 25. 18:39
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
"rantott" hus a legjobb,vagy seg.gbe at elvezes elott,vagy seg.gbol szajba
2013. ápr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!