Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek miért nem jött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem jött még meg? Symiciát szedek!

Figyelt kérdés
Na szóval, ez volt az első havi gógyszerem, most szedtem életemben először. Vasárnap vettem be az utolsó tablettát, és még nem jött meg, nem tudom mitől lehet ez ?! Aki tud kérem segitsen . 17/L

2013. ápr. 24. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
nyugi :) belefér :) a 7 napos szünet alatt bármikor megjöhet, de első levél után az is előfordulhat hogy kimarad :)
2013. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na akkor oké, már megijedtem.. :D köszi
2013. ápr. 24. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is azt szedek, nekem általában mindig az utolsó tabletta beszedését követően 4-5 napra jön meg. Szval ez teljesen természetes, nem rögtön kell megjönnie.
2013. ápr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

és amugy neked még nem jelentkezett semmi? mert én meg ma tettel fel egy kérdést hogy csak váltani kéne.

de amugy meg normális.

2013. ápr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!