Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symiciat szedek de a mensim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

IQbetyárka kérdése:

Symiciat szedek de a mensim második napján tudtam csak bevenni!?

Figyelt kérdés
Fontos kérdésem lenne hozzátok! Symiciat szedek de a mensim második napján tudtam csak bevenni, és tudom hogy a tájékoztatora az van írva hogy egy hétig kiegészítő védekezés kell, de én ma vettem be az ötödik szemet, tapasztalatokat szeretnék hallani ezzel kapcsolatban és véleményt hogy ma már lehetne-e szex!?
2012. dec. 4. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztató azért van a gyógyszer mellett, hogy az abban foglaltakat illik betartani. Egy hét nem egyenlő öt nappal, innentől kezdve nem értem mi a kérdés.
2012. dec. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a tapasztalat nem egyenlő a betegtájékoztatóval! és ha nem tudod értelmezni a kérdést akkor ne írj butaságot!
2012. dec. 4. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem fogsz tapasztalatokat kapni mivel nincs senki olyan hülye, hogy bevállalja, hogy esetlegesen becsúszik a baba, nem érdekes, csak az, hogy minél hamarabb szexelhessen. Ha bevállalod, akkor vállalod az esetleges kockázatokat egyéb esetben pedig felesleges a kérdés feltevés amire jelzem amúgy sem fogsz számodra értékelhető választ kapni.
2012. dec. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

T tényleg ekkora fogykó vagy?

Nyilván azét írják a tájékoztatóba a 7 napot, mert annyit kell várni.


Az, hogy vki esetleg szexelt így, de nem esett teherbe, az az égvilágon nem jelent semmit. Ugyanis (gondolom ez neked új), nem minden egyes szexből lesz terhesség.

Szóval az, hogy vki ilyen módon nem esett teherbe, az annyit jelent, hogy VAGY védett a tabletta, VAGY amúgy sem esett volna teherbe.


Talán gondolkodni kellene az eszeddel, ha már a jóisten belerakta a fejedbe.

2012. dec. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!