Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ettől terhes lehet valaki?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől terhes lehet valaki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Önkielégítés után kezet mostam.Meleg víz hiányában hideg vízet és szappant használtam.Ezek után pár percel egy nőnek megfogtam a kezét és megfogtam néhány tárgyat amit nők is megfogtak azóta.A gond azzal van, hogy ezek után vettem észre, hogy a kezem egy kis részén sperma van!Olyan részén amihez a tárgyak is hozzáértek és a kéz is.(tenyerem egy részén és az egyik ujjamon).

Most nagyon izgulok, hogy ettől terhes lehet e valaki aki hozzá ért az egyik tárgyhoz vagy akinek megfogtam a kezét és mondjuk kézmosás nélkül belenyúlt a vaginájába.

Lehet hogy idióta kérdés de kérem, hogy értelmes válaszokat írjatok, mert nagyon fontos lenne.



2013. ápr. 22. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. ápr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

KÉZMOSÁS NÉLKÜL BELENYÚLT A VAGINÁJÁBA :DDDDDDD meghalok!!! nagyon-nagyon röhögök.


Komoly válasz: nem.

2013. ápr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, hogy nem tanultál meg eddig kezet mosni? (Megmosom a kezemet csöpög rola a g_ci, szappannal mosom a kezemet csöpög rola a g_ci. Ilyen noncs!!!!)

NEM!! (Ha csak nem csináltál valami mást is!)

2013. ápr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem.A szappan amúgy is kinyírja a spermát.
2013. ápr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biológia elégtelen. Akkor lesz a lány terhes, ha a farkad bent van a puncijában. Mi ezen olyan bonyolult?
2013. ápr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos azt képzeli, ő a férfitermékenység istene, aki már azzal teherbe ejt vagy három nőt, hogy egyszer kiveri. :D
2013. ápr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!