Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már 10. napja tart a vérzésem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 10. napja tart a vérzésem, most kezdtem el szedni fogamzásgátló tabblettát! Ez nem hinném, hogy természetes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
de az. én az egész első levelet végigvéreztem, úgyhogy nyugi még eltarthat egy darabig. majd 3-4 hónap múlva már csak a szünetben lesz vérzés addig folyamatosan ritkul de előforul pecséltelés.
2009. szept. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első hónapban ez teljesen elfogadott.. fogsz vérezgetni még az elkövetkezendő napokban is. A 2. hónapra el kell hogy múljon... ha nem múlik, irány vissza a doki.

L/22

2009. szept. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első három hónapban lehetnek iylen mellékhatásai a gyógyszernek, de ha ezentúl sem múlik el, keresd fel az orvosodat, és ír fel neked másik tablettát. De amúgy nyugi, az első három hónapban normális.
2009. szept. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
velem pontosan ugyanez van-.-" Remélem tényleg nem fog tovább tartani egy hónapig mert egy hónap múlva nyaralás..
2010. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!