Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek? Óvszer nélkül szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Óvszer nélkül szex?

Figyelt kérdés
A barátommal lefeküdtem,de eléggé be voltunk csípve,és rohadt nagy butaságot csináltunk,óvszer nélkül volt szex,egy éjjel 2szer is,nem élvezett el bennem,de tudom,hogy igy is simán teherbe lehet esni,egyébként a menstriációm második napján volt ez,tegnap és kiszámoltam mikor van peteérésem,és nem mostanában.De nem akarom véletlenre bízní.mit tegyek?terhességi teszt mennyi idő után mutatja ki ha terhes vagyok?
2013. ápr. 20. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]



a többi kérdésedre:

[link]

2013. ápr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Látom, megbántad.

Fiú létemre én úgy hallottam hogy 10 nap vagy 2 hét múlva ellenőrizhető.


Az, hogy nem ment el benned az ég világon nem jelent semmit, mert vannak "örömcseppek" is, amiket még mi fiúk sem érzünk a makkon, viszont a terhességgel együtt jön csőstül a hányinger, "másnaposság", a mellek fájnak, szédülsz, egyszóval sza*rul vagy. Szerintem 50% lenne az esélyed, de mivel kettőször is csináltátok, így kicsivel több rá az esély. A ciklusokhoz nem értek, azt tudom hogy mens. után 2 héttel a legveszélyesebb.


23/F

2013. ápr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Plusz segítség: a lánynak is pont a menst. 2. napján volt szex

[link]

2013. ápr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagy f*asz vagy annyi szent.
2013. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nagy f*sz vagyok,ennél jobban semmit nem bántam még meg az életemben,nem is értem,mindig előre gondolkodok,hogy mi következhet a dolgokból,most jól elszartam a dolgot.akkor ha veszek esemény utánit,az biztosan használ?
2013. ápr. 20. 12:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Esemény utáni , minél gyorsabban
2013. ápr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hány éves vagy? Anyukád tudja,hogy szexuális életet élsz? Úgytudom,hogy ha kiskorú vagy kell hozzá szülő,hogy felírják.
2013. ápr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá szülő! Menj el ügyeletes kórházba és az ügyeletes gyógyszertárba kitudod váltani,minél előbb annál jobb!
2013. ápr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2013. ápr. 20. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!