Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány százalék az esélye annak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány százalék az esélye annak hogy óvszer nélküli szeretketés során ha nem megy el a srác a lányba akkor teherbe esik? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem félre érteni csak én olyanokat olvastam hogy 99% így a biztonság meg stb.. és az a gond minden hol mást olvastam. Szeretném tisztázni a tévhiteket most és kapni válaszokat erre a kérdésre.

2013. márc. 1. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Azt a mondatot, hogy "A MEGSZAKÍTÁS NEM VÉDEKEZÉS", kb 200 ezer példányban olvashatod el csak itt a GyK-n, és végtelenül sok példányban bárhol másutt. 50% az esélyed, mert az előváladék is tartalmazhat életképes spermiumot. Ha csak 1 db betalál, akkor 100%-ig terhes leszel, mivel itt csak igen/nem opció létezik fokozatok nélkül. Ha mázlid van és megúszod, akkor soha többé nem szexelsz védekezés nélkül, amíg nem akarsz gyereket.
2013. márc. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Fiatalon amíg igazán termékeny vagy, a megszakítás nagyon kockázatos, nekem 25 éves korom után teljesen bevált gyógyszert nélkül.
2013. márc. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Christian Death ***** válasza:
17%
Nem minden ferfi tudja kontrolalni magát amikor belemerul az akcioba, en sose vedekeztem, kb 5mp hamarabb kiveszem.De vannak ismeroseim akik csakis gumival mivel nem tudjak kivenni hiaba magyaraztam nekik de nem lehet szoval elmagyarazni nekik. Elovaladekrol sokat mondanak de szerintem attol nemlesz semmi, mert sokan szeretnenek gyereket de a ferjuknek nincs elegendo spermaszamuk (nem tudom mennyi a minimum de azthiszem szazezres nagysagrendu /ml), az elovaladekban meg azert annyi nincsen. Szerintem az a ferfi aki azt mondja hogy az elovaladektol esett teherbe a csaja az hazudik, nem meri bevallani a hibajat..
2013. márc. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Önmagában a megszakítás, mint szexuális élmény...hát, na hagyjuk. Kedves utolsó, előváladék kérdésében rosszul vagy tájékozva. Az ugyanis valóban tartalmazhat élő spermiumot, sőt többedik aktusnál szinte biztosan tartalmazza is az előzőből visszamaradottakat a húgycsőben. Azt az urban legendát, hogy ezeket egy pisilés nyom nélkül eltűnteti, szintén nem lehet komolyan venni. Teljesen mindegy, hogy statisztikailag hány millió spermiumnak "illik" jelen lennie egy egészséges férfi 1 ml-jében. A terhességhez ugyanis elég egyetlen darab élő spermium is, a megfelelő időben a megfelelő helyen. Az előváladék pedig ennek a több százezerszeresét is tartalmazhatja.
2013. márc. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Megszakítás Pearl-indexe 35-50, azaz 100 nőből egy év alatt ennyi lesz terhes.

Ebben a számban persze benne van az is, hogy időnként nem sikerül kivitelezni a megszakítást.

Ez korántsem 99 %-os biztonságra utal.


Itt olvashatsz olyanokról, akik sikeres megszakítás ellenére, azaz csak előváladéktól lettek terhesek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__40..

2013. márc. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy egészséges nő esélye egy hónapban védekezés nélküli szexnél kb 30%. Utána lehet nézni a neten.
2013. márc. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Egyetértek a hatossal. Ilyennel, hogy előváladék én soha nem is foglalkoztam. Amig két egészséges emberbek hetek hónapok kellenek összehozni egy gyereket addig én nem aggódok hogy belém se került és mégis terhes leszek... Ugyan már!! Előváladéktól nagyon kicsi esély van teherbeesni. Persze vannak extra fogékony emberek. Meg van aki nehezen esik teherbe nap mint nap full bele módon is.. Most akkor?? Ki ilyen ki meg olyan tipus. Alkat és genetika kérdése ez is, mint a hízékonyság.

Én is megszakitásossal védekezek évek óta és még sosem volt gond. Mondjuk nekem hormonzavarom is van tehát talán eleve hátrányban vagyok, de abszolút nem aggódok sosem a terhesség miatt.

Ilyenekkel h előváladék életembe nem is foglalkoztam :D

2013. márc. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

24/L voltam


Ha lenne ilyen közvélemény kutatás, hogy egészséges pároknak mennyi idő alatt jön össze a baba nagyon eltérő eredmények születnének. Van akinek elsőre sikerül mások meg hónapokig hiába próbálkoznak. Vannak átlag feletti termékenységgel rendelkezők és vannak rosszabbak nekik több idő kell. Ha a nő nagyon fogékony, de a pasi mondjuk nem annyira az kiegészitheti egymást tehát átlagos esélyük van.. Sajnos egyre több a meddő pár a rengeteg szemét, meg méreg miatt ami az évek alatt ér bennünket mindenhonnan.

2013. márc. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki úgy védekezik, ahogy akar. Van akinek bejön a megszakítás, van akinek nem. Csak halkan jegyzem meg, hogy akinek véletlenül mégis "betalál" alkalmas időben 1, azaz egyetlen db életképes spermium, az nézegetheti a Pearl indexet, nézegetheti azoknak a válaszait, akik szerint az előváladék nem tartalmaz ondót, valamint a különböző statisztikai adatokat. Abban a pillanatban, ahogy egy ivarérett férfi behatol egy ivarérett nőbe mindenféle védekezés nélkül, megvan az esély a teherbe esésre. Lehet nagyon minimális az esély, de soha nem lesz 0%. Aki pedig így fogan meg, az nem 0,000001%-osan, hanem 100%-ban lesz terhes egy nem tervezett gyerekkel. Kicsit teherbe esni ugyanis nem lehet.:))
2013. márc. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!