Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedjek gyógyszert alkalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedjek gyógyszert alkalmi szex miatt?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel találkozgatok, szinte minden nap. Megbeszéltük h csak szex van köztünk. Lefeküdtünk úgy h nem védekeztünk, és most attól tartok h terhes leszek. Ha kiderül h nem, és még folytatódik ez a dolog vele, akkor arra gondoltam h szednék gyógyszert, de nem tudom h felírassam e.(bár már nem nevezném alkalminak) Mi van ha elkezdem szedni és 2 hét múlva lepattint?

2013. ápr. 18. 23:14
1 2
 11/17 Lákátos Géza Bácsi válasza:
Titokban szedd!!
2013. ápr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Miért titokban?
2013. ápr. 23. 07:56
 13/17 anonim ***** válasza:

Ne hallgass ezekre.


Tényleg ne szedd szerintem, nem bízhatsz meg benne.. Majd ha lesz egy komoly kapcsolatod, akkor igen!

2013. máj. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Ne legyél ennyire buta te lány... mozgasd meg az agytekervényeidet és szedd össze magad,hogy mi neked a fontosabb az hogy fiatalon szülj egy gyereket talán még a sulit sem fejezed be emiatt,szingliként a kezeden egy gyerekkel élsz ha sok szerencséd van találsz valaki ha nem akkor csak pirítanak mint most.. vagy meg erõt veszel magadon és elgondolkozol rajta,hogy elsõnek kijárod a sulit eredményesen majd keresel egy jó munkahelyet aztán egy boldog házasságban leéled az életed! Válaszhatsz melyik a jobb!
2013. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Épp ezért akarok fogamzásgátlót szedni, hogy ne legyek terhes, eszem ágában sincs 21 évesen anya lenni, szerintem vagyok már annyira érett hogy tudjam mivel jár a szex. Csak éppen azt nem tudom eldönteni hogy gyógyszerrel védekezzek e.
2013. máj. 27. 22:20
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem meg jó ötlet a fogamzásgátló, nagyon is. De csak úgy, hogy ha előtte ő is és te is kivizsgáltatjátok magatokat, nincs-e betegségetek, nehogy megfertőzzétek egymást.

Meg amúgy többet ne csináljátok védekezés nélkül !!!!!!

2013. máj. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Végre vki , aki egyet ért velem. :) Azért nem vagyok benne biztos h szedjem e , mert ha esetleg elkezdem szedni, lehet h kis idő múlva lepattint.
2013. máj. 28. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!