Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedjek gyógyszert alkalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedjek gyógyszert alkalmi szex miatt?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel találkozgatok, szinte minden nap. Megbeszéltük h csak szex van köztünk. Lefeküdtünk úgy h nem védekeztünk, és most attól tartok h terhes leszek. Ha kiderül h nem, és még folytatódik ez a dolog vele, akkor arra gondoltam h szednék gyógyszert, de nem tudom h felírassam e.(bár már nem nevezném alkalminak) Mi van ha elkezdem szedni és 2 hét múlva lepattint?

2013. ápr. 18. 23:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem te mást szedjél, bár az idiótaság gógyszerét még nem találták fel...
2013. ápr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
ne szedd, azt csak megbízható partner mellett lehet. nem hallottál még a nemi úton terjedő betegégekről ?
2013. ápr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem csak a nemi úton terjedő betegségekről nem hallott, például a fogamzásgátló tabletták mellékhatásairól sem.
2013. ápr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem az odalett erkölcsöd megmaradó foszlányait szedd össze gyorsan!
2013. ápr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Én nem szednék a helyedben emiatt gyógyszert. Ki tudja, meddig fog tartani vele ez a viszony - ha már a betegségektől nem is félsz. A gyógyszernek meg kell egy idő, amíg hatni kezd, ez változó. Lehet, hogy mire hatni kezdene, addigra már nem is akartok majd egymástól semmit. Utána viszont ahhoz is idő kellesz, míg visszaáll a ciklusod.

Nem az, én is szedek gyógyszert, de mi már egy éve együtt vagyunk, és még remélem sokáig így is lesz :) De a helyedben én inkább maradnék a guminál

19/L

2013. ápr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem sem érdemes csak miatta, ráadásul a hatóidőre is várni kéne pár hétig a szexszel, de minimum kiegészítő védekezéssel csinálni, szóval fölösleges, hacsak nem utána is tervezed, hogy alkalmi szeretőid lesznek. Én a gumi mellett szavazok, így legalább semmiféle retket nem kapsz el senkitől és terhes sem leszel.

Remélem ez a baklövésed meg remek tanítója annak, hogy legközelebb védekezel szex közben, ha nem akarsz gyereket.

2013. ápr. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha jobban megbízol benne akkor igen,de az elején szerintem még ne
2013. ápr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
61%
Ribanc vagy! Az is maradsz! Úgyhogy teljesen mindegy.
2013. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Először is nem vok ribanc, nem fekszek le mindenféle pasikkal, sőt a 4 éves kapcsolatom óta ő az első, akivel együtt voltam.
2013. ápr. 19. 13:03
 10/17 A kérdező kommentje:
Megbízok benne, mert tudom h mással nem fekszik le rajtam kívül, de egyébként ezt én is így gondoltam h lehet h nem kellene gyógyszer. Lehet az kellene h megbeszélem vele hogy meddig akarja ezt folytatni, és akar e komolyabbat.
2013. ápr. 19. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!