Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen a szexuális élet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szexuális élet fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés

Én arra lennék kíváncsi konkrétan, hogy az a pár ahol a leány fogamzásgátlót szed (esetleg pénzes pasi szedi), az aktus végével ugye a párja a lány hüvelyébe ejakuál (elélvez) akkor az tök logikusan kifolyik a lányból.

Lányok titeket nem zavar az érzés hogy valami kifolyik belőletek?

Csak azért kérdem, mert kellett Jód kúpot használnom hüvelybe és az nekem reggel kifolyt és olyan borzasztó érzés volt, hogy nem menstruálok, de ömlik ki valami a hüvelyemből.

Titeket ez nem zavar, vagy frusztrál?

Köszönöm a válaszaitokat előre is! :)

L/21 (értelem szerűen még nem szedtem fog. gátlót)


2013. ápr. 17. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:

1. nincs még a pasiknak fogamzásgátló ... ezt nem tudom honnan szedted

2. engem nem zavart... sokkal jobb érzés gumi nélkül csinálni... amúgy csak arra kell figyelni hogy legyen kéznél zsepi :)

2013. ápr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem omlik ki...nem 2 litert elvez beled hanem par mililitert.....ami max osszefolyhatja a bugyidat de nem onti el a szobat....nem zavaro, en minitampont rakok be, felszivja, kiveszem, kesz.... (Vagy ha tudok kizuhanyzom)
2013. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi nem ,,kockáztattunk,, és mi a fog. gátló mellett megszakítással is védekeztünk,tehát soha nem élvezett belém még a gyógyszer mellett sem.Csak akkor,amikor már babát szerettünk volna.

Egyébként pedig nem rosszabb érzés,mint mikor menstruálsz,csak a menzesz tovább tart,mert ugye az napokig,ez pedig kb 1 perc alatt kifolyik belőled amikor felállsz az ágyból..de én utána rögtön mentem a kádba lemosni magam,szóval engem nem zavart :)


23/N

2013. ápr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tapasztalaitok megosztását :)
2013. ápr. 18. 23:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ömlik belőled semmi pár pillanat és kifolyik belőled, én utána alaposan megtörlöm magam, várok még pár percet, kimegyek megmosom magam, másik bugyit húzok és ennyi. Egyébként ég és föld gumival és gumi nélkül :)
2013. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!