Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Vicces dolog tortent par perce: be akartam venni a fogamzasgatlot,es mivel nagyon beteg vagyok,veletlenul pont akkor kellett tusszentenem,es sikerult valahova valami eldugott helyre elkuldenem a bogyot. Kerestem,de nincs meg. Bevettem egy masik tablettat,de igy egy bogyoval kevesebb lesz erre a honapra. Mit tegyek? Kell majd hasznalnunk honap vegen ovszert? Egyebkent ez a masodik honap hogy szedem a gyogyszert.
2013. ápr. 15. 06:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Betegtájékoztató elővesz, és megnézed, mi van odaírva...


Olyan címszó alatt keresd, hogy elfelejtetted bevenni.

2013. ápr. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Epp ez az..bevettem egyet,de igy majd a het nap nyulik 8 napra. Igy akkor ugyan ugy meg fog majd jonni? Tudom,mit ir. Be kene szednem majd a nemletezo gyogyszert...mert nem talaltam meg meg most sem. Akkor most ebben a honapban majd kiegeszito vedekezest kell hasznalnunk?
2013. ápr. 15. 07:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha egy tablettával elöbb fogy el, akkor is HÉT nap szünetet kell tartani, NEM nyolcat!!!!

Igy egy nappal korábbra kerül az egész rendszer, de CSAK akkor véd, ha nem tartasz hosszabb szünetet, mint az elöirt.

2013. ápr. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Keresd meg,porszívóz fel az megtalálja.Az nem lehet,hogy lenyelted?
2013. ápr. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem nyeltem le. Akkor 7 nap szunet,csak egy nappal elorebb kerul..jol van koszonom!
2013. ápr. 15. 07:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó csak vigyázz meg ne egye a cicád,én a helyedben megkeresném.
2013. ápr. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:-) nincsen cicam..:-) megkeresem majd persze. Koszonom a valaszokat!
2013. ápr. 15. 08:05
 8/9 Kávétejszín válasza:
Nem eshetsz teherbe, csak ahogy előttem is írták, tényleg 7 nap szünetet tarts majd, és ne 8-at. Egy nappal előbb fog megjönni, ez lesz az egyetlen "mellékhatása" az elcsavargott bogyónak. :)
2013. ápr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vegyél közben egy tartalék levelet, és abból pótold.

Gondolom, nem ez az utolsó példány, amit elvesztettél, hasmenés stb. áldozata lett.

2013. ápr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!