Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy értethetném meg a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értethetném meg a barátommal hogy ügyeljen a védekezésre?

Figyelt kérdés
Már mondtam neki hogy én ennyi idősen még nem akarok gyereket mégis sokszor történik baleset, kiszakad a gumi és belémfolyik belőle a cucc, vagy ha gumi nélkül csináljuk akkor elfelejti időben kivenni. Persze ilyen után kimosom zuhannyal de tudom hogy az nem 100%-os. Hogy tudnék rá jobban hatni?
2013. ápr. 13. 11:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ha tudná hogy 14 vagyok akkor nem jött volna össze velem. Én meg nagyon akartam őt.
2013. ápr. 13. 12:27
 12/18 anonim ***** válasza:
Akartad, de nem kaptad meg őt. Mit teszel majd, ha rájössz, hogy nem azért szeret téged, ami vagy, hanem azért, aminek mondtad magad, de nem vagy?!
2013. ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Szerintem nem fog azért szeretni aki nem vagyok, mert magamat adom mikor vele vagyok, csak az elején volt egy kis füllentés hogy 16 vagyok. De nem akarok nagy lány lenni mellette meg ilyesmi.
2013. ápr. 13. 12:43
 14/18 walk w1th mee ***** válasza:
XD tuti kamu kérdés
2013. ápr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
miért lenne kamu?
2013. ápr. 13. 14:16
 16/18 anonim ***** válasza:
inkább még ne dugjál, majd ha felnőttél hozzá! minden értelemben!!
2013. ápr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Azt az "apróságot" kifelejtetted kérdésedből, hogy csak 14 éves vagy! Nagyon-nagyon remélem, hogy az egész sztori úgy kamu, ahogy van! Ha sajnos igaz, akkor vagy ne szexelj (egyébként sem kéne még ilyenkor, testileg, de főleg szellemileg teljesen éretlen vagy még rá)vagy igenis gondoskodjál te valami megbízható, állandó fogamzásgátlásról! Egyébként "gyönyörű", hogy a már nagykorú partnered is szarik bele az egészbe! Kiröhögne a nőgyógyász a gyógyszer miatt? Frászt. Mennyivel kevésbé tartanád cikinek 14 évesen abortuszra menni??? Még egyszer mondom: EZ NEM JÁTÉK! 14 évesen egy élet sorsáról akarsz dönteni, hogy megszülethessen-e, vagy megöld? És mindezt amiatt, mert ennyire hülyék vagytok? Ó, Istenem, de felhúztam magam!

Arra már nem is reagálok semmit, hogy idősebbnek mondtad magad, bár szerintem kb nem is érdekli, csak az van a szeme előtt, hogy itt egy kiscsaj, akit gumi nélkül meg lehet húzni végre! Szánalmasak vagytok, "nagy" kapcsolat...

2013. ápr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem röhög ki az orvos, inkább felírja, mint az abortusz.

Egyébként nem is értem.

Én soha senkivel nem feküdtem még le úgy, hogy nem védekeztem. Vagy volt gumi, vagy szedtem gyógyszert. Ennyire tudok parancsolni a vágyaimnak. Igaz, nekem 14 évesen eszembe sem jutott a szex. Ráadásul nem is az első pasid. Te jó ég, hány évesen kezdted? 12? Anyád hol volt?

2013. ápr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!