Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy értethetném meg a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értethetném meg a barátommal hogy ügyeljen a védekezésre?

Figyelt kérdés
Már mondtam neki hogy én ennyi idősen még nem akarok gyereket mégis sokszor történik baleset, kiszakad a gumi és belémfolyik belőle a cucc, vagy ha gumi nélkül csináljuk akkor elfelejti időben kivenni. Persze ilyen után kimosom zuhannyal de tudom hogy az nem 100%-os. Hogy tudnék rá jobban hatni?
2013. ápr. 13. 11:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Csoda hogy mèg nem vagy az..

Ne szexelj vele,amíg fel nem fogja.

2013. ápr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Gumi nélkül SOHA!!! És ha már többször kiszakadt, még azzal se! Fogamzásgátló tablettát irass fel, az a legbiztonságosabb! Könyörgöm, ez nem játék, nekem van két kisfiam, és gumi mellett harmadszor is teherbe estem, nem részletezem az okokat, de abortuszra kellett mennem...senkinek nem kívánom, hidd el, el sem tudod képzelni, mennyire tönkretesz lelkileg, amíg nem kerülsz ilyen helyzetbe!!!
2013. ápr. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%

Bakker, ne a barátodat okold, mert létezik fogamzásgátló is, vagy ne szexeljetek.

Ennyi, te sem vagy értelmesebb nála.

2013. ápr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Odamennék a nőgyógyászhoz hogy fogamzásgátlót szeretnék és kiröhög majd :D Meg gondolom kell hozzá szülő is 18 alatt.
2013. ápr. 13. 11:47
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá szülő, mi a fenének kéne? Mellesleg a barátod egy szánalmas csicska, ha képtelen ennyi felelősséget vállalni. Egy kisgyerek. Lefogadnám, van vagy 15 éves. És ráadásul béna is, ha képtelen kiválasztani a megfelelő óvszert, és megfelelően felhelyezni.
2013. ápr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
ő 19 én meg 14 vagyok, mind2en voltunk már mással is. Azért gondoltam hogy kell hogy még kiskorú vagyok.
2013. ápr. 13. 12:01
 7/18 A kérdező kommentje:
ja és ő úgy tudja hogy én 16 vagyok
2013. ápr. 13. 12:01
 8/18 anonim válasza:
az komoly, ha a barátod úgy tudja 16 vagy miközben meg csak 14.. azt nem nevezném barátnak. hogy hívnak:D?
2013. ápr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Jézusom. Szánalmas vagy. Ez nem kapcsolat bäszki. Hogy várhatod el a barátodtól, hogy ügyeljen a védekezésre, amikor a képébe hazudsz?! Te nem vagy nő, hanem csak egy szánalmas kislány. A pasid meg egy marha. Önbizalom mindkettőtök részéről 0.
2013. ápr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Milyen őszinte és tiszteletreméltó kapcsolat ez.

A szánalom tetőfoka.

De a kérdésedre válaszolva, akkor hagyjátok a szexet, vagy tanuljon meg a gumival bánni.


De még szerencséd, hogy nem estél teherbe...sajnálnám is azt a szegény gyereket.

2013. ápr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!