Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS! Ma van a 14. napja hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Ma van a 14. napja hogy szedem a Corenelle nevű tabit, és tegnap éreztem már hogy kissé görcsölök és nem sok időre utána már pecsételő vérzésem jelentkezett, ami még ma is tart. Ettől még védett maradok?

Figyelt kérdés
Olvastam a betegtájékoztatót, és itt is az előző fórumhozzászólásokat. Tudom, hogy ilyenkor ez még normális, csupán az nem világos , hogy ettől még védett leszek? Megszeretném várni mindenképp amig a 2. havit elkezdem szedni, és csak azután a védekezés nélküli alkalmat, de nem tudom, hogy védve leszek e abban az esetben is, ha még akkor is fennáll majd a pecsételés? Így is eléggé parázok, gumi nélkül csinálni, még gyógyszer mellett is. Kérlek, legyetek szívesek segíteni.Köszönöm!
2013. ápr. 12. 17:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem igen! Én is most kezdem majd el szedni ezt a gyógyszert,jó lenne ha az eddig tapasztaltakat leírnád róla itt vagy privibe,kérlek!
2013. ápr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!