Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hányadik naptól lehet gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik naptól lehet gumi nélkül?

Figyelt kérdés

Most írt fel a doki fogamzásgátlót,azt mondta,hogy amint az első szemet bevettem akkor már véd és a betegtájékoztatón is ugyan ez van,a barátommal azt beszéltük,hogy azért még másfél hónapig mással is védekezünk(óvszer) és utána még egy ideig nem megy el bennem,hanem megszakítást is csinálunk.(A volt barátnője így lett terhes,hogy elkezdte a gyógyszert,de csak 1hetet vártak és elment benne...abortuszra kellett menniük)

Szerintetek ha most kezdem el a fogamzásgátlót (még sose szedtem)akkor mennyi idő után hat? És hányadik naptól lehet gumi nélkül?



2013. ápr. 11. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem is olyan bogyót írt a doki, ami az első nap után hat. és a menstruációm elmúlta óta szexelünk is a barátommal, nem lett baj.

nem viccből írják rá a betegtájékoztatóra, hogy véd az első nap után.

2013. ápr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,kicsit aggódom :)
2013. ápr. 11. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:

nem kell aggódni. amit ráírnak illetve amit a doki mond, az úgy van ! eleinte én is hitetlenkedtem, de mostmár tudom, hogy nem kell aggódni. 2 hónapja nincs baj :)


amúgy, azt nem árt elfelejteni, hogy gyógyszertől függetlenül megeshet nagyon nagyon kicsi arányban, hogy hiába szedi a nő a gyógyszert, mégis teherbe esik. egyik barátnőm most várja a babáját.. 3 éve szedett gyógyszert, nem hagyott ki szemet, nem volt baki, mégis teherbe esett. szerencsére nem bánja, és egyelőre úgy tűnik egészséges a magzat.. :)

2013. ápr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
most még jobban aggódok :D !
2013. ápr. 11. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:

a gumi is kilyukadhat, elszakadhat!

legbiztosabb, ha nem dugtok!

amúgy felesleges 1,5 hónapot várni, ha az első naptól véd.

2013. ápr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!