Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez belefér fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez belefér fogamzásgátló kezdésekor?

Figyelt kérdés
9 napja kezdtem el a fogamzásgátlót, az orvos azt mondta a 7. szem után lehet szexuális kapcsolatot létesíteni csak vele. Igazából ahogy olvasgattam neten, úgy döntöttem, hogy megvárom vele az első levelet. Viszont barátommal szeretnénk csak kicsit "megízlelni" milyen már így, így a hétvégén csak próbaszerűen beszéltük hogy kipróbálnánk óvszer nélkül egy kicsit. Tehát itt max pár "tolásról" lenne szó(nem tudom szebben kifejezni). Szerintetek ebből már lehetne gond, vagy csinálhatjuk? A fogamzásgátló papírján nem találtam erre vonatkozó szöveget.
2013. ápr. 11. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:

ha az orvos azt mondta, hogy 7 nap, akkor az úgy is van!

nekem pl a dokim olyan gyógyszert írt, ami a bevétel után pár órával már véd. :)

2013. ápr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze, simán kipróbálhatjátok. Mi az óvszeres időszakban is csináltuk így, sokkal jobb érzés volt. Aztán mikor már tudta, hogy közeledik az orgazmushoz, felhúzta a gumit, és úgy folytattuk. De én is kivárnám az 1. levél végét, és csak akkor hagynám hogy el is menjen bennem

19/L

2013. ápr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha hat a gyógyszer (ha a doki azt mondta, akkor úgy is van!), akkor beléd is élvezhet, ha meg nem hat, a pár tolástól ugyanúgy lehet bajod... Tehát felesleges óvatoskodni.
2013. ápr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azétt ez nem teljesen így van. Ha nem élvez belé a srác, akkor csak 1-2%-nyi esély van a teherbeesésre, mert az előváladékban nagyon kevés sperma van, amik nagyrészt célt se érnek, nemhogy le tudnák gyengíteni a burkot, és megtermékenyíteni a petesejtet..

Ha viszont beléd élvez, hát... szerintem egyáltalán nem mindegy

2013. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Belem elvezni igy most meg semmikep nem engednem, meg baratom is igy gondolja :)
2013. ápr. 11. 21:40
 6/6 anonim ***** válasza:
23%
Sajnos nekem is volt már részem ilyen "jajj, csak pár lökés" című szexben. Az elhatározás nálunk is megvolt, csak nem tudtuk abbahagyni... Rohadt nagy önkontroll kell, meg minden egyéb, hogy ne kapjon el nagyon a hév. Én a helyedben kivárnám az 1. levél végét, ezen a kicsin már semmi sem múlik szerintem.
2013. ápr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!