Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló valóban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló valóban enyhíti a menstruáció okozta görcsös fájdalmakat?

Figyelt kérdés
Mikor megjön a menstruációm nagyon szoktam görcsölni, eléggé fáj, és erős a vérzésem. Pár barátnőm mondta, hogy velük is ez volt, elmentek nőgyógyászhoz, és szinte mindegyik fogamzásgátlót írt fel nekik, és állítólag nekik használ. Ez minden esetben így van, hogy hat, vagy az ember szervezete válogatja? 18 éves vagyok, és nem élek rendszeres szexuális életet.

2013. ápr. 11. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, így van. Én legalább is épp ezt tapasztalom. Kevert hormon tartalmú gyógyszert szedek, és már az első szem bevétele után (a menstruációm 2. napján) éreztem a hatást! Nem görcsöltem, nem volt erős a vérzésem, nem is tartott sokáig.
2013. ápr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Menstruacio hianyaban igen, kevesbe gorcsol:)

Pontositok, hogy ne kotekedjenek: petemukodes, eres, es levalas hianyaban kevesbe gorcsol:)

Tabi mellett a havi verzes egesz mas eredetu mint normalis esetben.... amolyan jelkepes, hogy no vagy;):D

2013. ápr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. De a vérzés, ami a gyógyszer miatt van, nem rendes mensi, hanem megvonásos vérzés, ami azért van, mert abbahagytad a gyógyszert, és nem azért, mert leválik a méh nyálkahártya, mert nem vagy terhes. Ez a megvonásos vérzés tényleg gyengébb, és kevesebb ideig tart.
2013. ápr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na ja... nekem azóta görcsöl a hasam, mióta szedtem a bogyót...
2013. ápr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon görcsöl a hasam mielőtt megjön,de konkrétan 2-3óráig szinte életképtelenné válok tőle a doki nekem is fogamzásgátlót írt fel.
2013. ápr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy többen is bizonyítják ezt az állítást.

És például ha az orvos nem írna fel fog.gátlót, akkor megemlíthetem neki ezt, hogy többen is alkalmazzák, és beválik? És esetleg akkor nekem is nem-e írna fel?

2013. ápr. 11. 17:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Az orvos kérdés nélkül felírja. Még örül is, hogy elővigyázatos vagy.
2013. ápr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!