Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első havi fogamzásgátló után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első havi fogamzásgátló után nem jelentkezett menstruáció. Miért?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy ha az első hónap után nem jelentkezik menstruáció akkor csináljak egy tesztet ha negatív akkor szedjem tovább a gyógyszert. (Be kell állnia a gyógyszernek.)

Elég ideges vagyok mert ilyen még nem volt. Új gyógyszert kaptam fél évig nem is szedtem fogamzásgátlót.

Vettem terhességi tesztet ami negatívot mutatott. Így tovább szedtem a gyógyszert ma vettem be a harmadik szemet.

Valakinek volt ilyen gondja? Menjek el a nőgyógyászomhoz?

Egyébként a 7 tablettaszedési szünetben fájt a hasam kisebb görcseim is voltak. Sötétebb folyásom de nem barnás.


22/L



2013. ápr. 1. 23:18
 1/1 anonim ***** válasza:
azért, mert ezek a tablettás fogamzásgátlók, tele vannak minden fajta hormonnal. nem tudom minek kell ilyeneket szedni.ott az óvszer.ha az nem felel meg, akkor majd időben kihúzza...
2013. ápr. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!