Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » MI lehet az oka hogy csak 1,5...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI lehet az oka hogy csak 1,5 napra jött meg? Még soha nem volt ilyen.

Figyelt kérdés
MIvel elutazunk ezért emiatt hamarabb akartam hogy megjöjjön 2 nappal ezért pont 2 nappal abbahagytam mint ahogy kellett volna a fogamzásgátlót.( ezidő alatt óvszerrel voltunk együtt) Meg is jött de csak 1,5 napig volt enyhe vérzés és azóta semmi pedig most kellene hogy legyen a 4. nap de semmi... Idegesít a dolog mert mondog rendesen megvolt eddig és ez most számomra új...
2013. ápr. 10. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Abbahagytad, ezért felborult a hormonháztartásod, mert most a szervezeted irányítja nem pedig a gyógyszer :)
2013. ápr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De az hogy két nappal hamarabb hagytam abba mint kellett volna az ennyire felborítja? Úgy tudtam, hogy ilyenkor is rendesen megjön csak hamarabb..

Nem volt még ilyen pedig már 2 éve szedem.

2013. ápr. 10. 18:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen mikor abbahagytad rá 3 nappal jött meg alig 1 napos...
2013. ápr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*abbahagytam
2013. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rá van írva arra a h.lye gyógyszerre, hogy nem szabad abbahagyni! Ha rosszkor jönne meg a menstruációd, akkor szünet nélkül tovább kell szedned!
2013. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, és a helyedben a terhesség kivédésére a következő menstruációd utánig óvszerrel védekeznék!
2013. ápr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindig kettős védekezést alkalmazunk én szedem a gyógyszert ő meg az óvszerért felel és bár 2 éve vagyunk együtt MINDEN alkalommal használtunk óvszert is.
2013. ápr. 10. 19:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennek nem sok értelme van, de gondolom, nektek nyugodtabb tőle az álmotok.
2013. ápr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!