Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicia tablettát szedőknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symicia tablettát szedőknek hányadik napra jött meg a 7 napos szünetben?

Figyelt kérdés

Már 4. napja a szünetben vagyok de nem jött még meg, barna folyásom volt ma, de az kb. végig az első levélnél...úgy hogy most nem igazán tudom mi van...

Nektek hányadik napra szokott tőle megjönni?


2011. ápr. 28. 18:32
 1/4 anonim válasza:

Én is az első levél 2. tablettamentesében vagyok. Eddig semmi görcs, bár előtte is csak aznap, ha már megjött.

Védekeztetek egyébként óvszerrel is?

2011. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én azóta már túl vagyok a szüneten és elkezdtem szedni a második levéllel. Nekem az 5. napon jött meg ... nem volt túl sok és a hasam is csak egy két napig fájt. Az első levélnél nekem végig barna folyásom volt, most egyelőre nincs a másodiknál..remélem nem is lesz.. :)

Köszi a választ.

2011. máj. 10. 17:18
 3/4 anonim válasza:
Igaz, nem én vagyok itt a kérdező. De...nekem sem volt túl sok. Ez nem gond egyébként? :S
2011. máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi, nem léptem be azóta. Hát szerintem nem baj. De nekem most a második levélnél kb. a felénél megint barnás folyásom lett :( nem tudom mit csináljak már, már egy csomó gyógyszert kipróbáltam és mindnél a levél felénél megjött egy pár napra, aztán elmúlt, szerintem most ennél is ez van megint... :(
2011. máj. 17. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!