Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a fogamzásgátló injekcióról?

Figyelt kérdés
Jobb mint a tabletta?Vannak mellékhatásai?Tapasztalatok?

2013. ápr. 9. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
a gumi olcsobb és nem cseszi szét a szervezetedet
2013. ápr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés..;)
2013. ápr. 9. 13:45
 3/7 anonim válasza:

:DDD Mi az, hogy a gumi olcsóbb? :))


Egyébként isten ments injekció!

2013. ápr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Anno én gondolkodtam rajtas és utánaolvastam, te is tudod tán használni a google-t nem?


Egyébként rengeteg olyan sztorit olvastam, ami szerint 3 hónapra kellene leállítania az injekciónak a nőt, és van, aki utána 8 hónapig nem menstruált. Én végül az ilyen sztorik miatt nem próbáltam ki.

2013. ápr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én beadattam(DEPO-Provera)! Októberben voltam nődikinál,felírta,de semmit nem közölt..azt sem hogy kinek kell beadni,se azt h nem ajánlják,nem biztonságos és hogy mennyi mellékhatása van!

Mikor [link] be adattam normálisan 5 napig menstruáltam,utána novemberbe-decemberbe-januárba pecsételő vérzésem volt ami 2,5 hétig tartott+ állandóan hőemelkedésem volt!Februártól nem menstruálok,kb 1 hete voltam egy másik nőgyógyásznál felvilágosított: a gyógyszert ilyen fiataloknak(23 vagyok) NEM ajánlják,sem olyannak aki még nem szült!!

Mint kiderült én érzékeny vagyok erre az injekcióra,és most tablettát kell szednem,ha azt szeretném,hogy újból menstruáljak,és közölte hogy ebből nagyobb gondom is lehet,ha a gyógyszert amit szedek,nem fog megjönni,akár benne van a pakliba hogy nem lehet gyerekem!szóval jól gondold meg...+ még ott van h ettől az injekciótól agresszív,feszült is lesz az ember+nem keveset fogsz hízni

2013. ápr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az a facebook-os link véletlenül került bele
2013. ápr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy barátnőm adatott be azt hiszem, kettőt. Ő megúszta annyival, hogy néha rosszabbul érezte magát, illetve egyáltalán nem menstruált és ez zavarta. Viszont azt mondta, a fél év alatt talán ha háromszor szexelt a barátjával, és az is kínszenvedés volt, mert nullára csökkent a libidója.

Az a baj az injekcióval, hogy nem tudod, hogy fog rád hatni, de ha már egyszer beadták, az ott marad, nem tudsz leállni vele. Én nem kockáztatnék.

2013. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!