Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 17 évesen fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Nincs barátom, nem védekezés képpen kéne. Bár nem vagyok már szűz. De január eleje óta nem jön meg.. És kb csak három havonta jön meg. pedig már 11 éves koromóta menstruálok. De midnig is rendszertelen volt.. eleinte gondoltam oké, ha kimarad, de sosem állt be igazából. Volt amikor egész sűrűn megjött (kb másfél, kéthavonta) de most megint 3-4 hónapokat késik.. Engem nem aggaszt, mert tudom, hogy nem vagyok terhes, de anyukám szerint gyógyszert kéne szednem, mert ez beteges, hogy nem állt be ennyi idő után sem és ennyit késik. Szerintetek?
2013. ápr. 8. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Térdek közé szorított Aspirin tabletta!
2013. ápr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz, beszéld meg vele, aztán felír neked
2013. ápr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
keressetek fel nőgyógyászt! barátnőmnél is a fogamzásgátló állította be rendesen a ciklusát.
2013. ápr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyógyszert, gyógyszert... DE NEM fogamzásgátlót!!


A fogamzásgátló NEM fogja beállítani a ciklusodat, hanem ellenkezőleg: LEÁLLÍTJA!


Művi ciklust, megvonásos vérzést hoz létre, miközben leállítja a természetes folyamatokat, a peteérést.


Azaz csak látszólag oldja meg a problémádat, de a "csoda" csak addig fog tartani, míg szeded.


S hogy ez miért rossz?

Mert később, ha gyereket szeretnél, gondjaid lesznek.


Endokrinológushoz fordulj nőgyógyász helyett!

2013. ápr. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!