Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Én amiota a barétommal vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én amiota a barétommal vagyok mindig akko nem vigyázunk amiko lejár a menim elsö nap amiko már nem jön máskor igen és hála nem estem még teherbe. Valaki van még igy?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 20:54
1 2
 1/12 anonim válasza:
innye, akko nagy mázlid van he'!
2013. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
bameg de magyar vagy
2013. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, bizto vagyo mások is. De azé vigyázzá mert azé e nem biztos e azt tudod-é? Meg ha késik a meni utánna lesz sok mani felnevelni a kölkít....
2013. ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
en csak szeretnem tudni hogy mennyi az eseje mert eddig nem volt es nem is szeretnek :)) hisz meg fiatal lany vagyok :)
2013. ápr. 8. 21:01
 5/12 anonim ***** válasza:

ezt befolyásolja a ciklusod hossza, peteérés, a sperma elélhet akár 5 napig is,

ezt eddig is tudtam, de Te nézzél utána, valamint ismerd meg Magadat, neten keressél rá, mert aki így fogalmaz, hogy még nem estem teherbe, talán dugás előtt némi biológia nemárt N

2013. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Komolyan: Van egy olyan "mendemonda", hogy menszesz után és előtt 8 napig lehet nyugodtan csinálni, mert kicsi az esélye a teherbe esésnek. Ez nem teljesen igaz, az én feleségem is ezen a 8 napon belül esett teherbe (mi akartunk babát). De hallottam olyat is, hogy valaki menszesz alatt esett teherbe. Én azt javaslom vigyázz, és ne kockáztass ha nem szeretnél még babát.
2013. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezt amugy humornak szántad estére?
2013. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

he?

ezmiez? leírhatnád magyarul is, úgy, hogy megértsük!

2013. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

*amióta *akkor *amikor *első *amikor *így

Nincs olyan szó, hogy 'menim', 'barétommal'.

Nagyon nem tudsz fogalmazni.

Nagyjából a 8 éves húgom értelmiszintjén állsz. :)

2013. ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
sajnálom,hogy zavar én igy is tudok irni csak interneten nem szoktam és ha nem a kérdésemre válaszolsz ne irj köszönöm
2013. ápr. 8. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!