Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valójában mit érzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában mit érzek?

Figyelt kérdés
Ez hülyén fog hangzani de nem tudom mit érzek egy fiú iránt. Amikor beszélek vele, akkor úgy kicsit zavarba vagyok, de bnőm mondta, hogy lazának tűntem. De igy különösebb mély érzést nem érzek, szóval azt tudom, hogy szerelmes nem vagyok, viszont amikor nincs velem hiányzik, sokat gondolok rá ás féltékeny vagyok ha vmi csajjal van. Igen kapós a hölgyek társaságában, és ezért talán kicsit hálás vagyok vele, hogy velem is foglakozik a folyosó végéről integet és köszön hangosan nekem ugyan igy a terembe, állandóan bámul és mosolyog ha meg lát vagy zavarban van és bántottam már meg nem szándékosan de azóta is keresi a társaságom, szóval kicsit hálát is érzek. csak azt nem tudom, hogy én mit érzek...

2013. márc. 20. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Vonzódsz hozzá. Ha szerelmes leszel belé, akkor arról tudni fogod, hogy mikör következik be :)
2013. márc. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tetszik neked, és vonzódsz hozzá.
2013. márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!