Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihányt Jangee után meddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihányt Jangee után meddig védekezzünk óvszerrel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 1,5 éve szedem a Jangee-t. Kedden kezdtem el az új levelet a 7napos szünet után és szerdán valami vírus miatt egész este hánytam. Kihánytam a tablettát is (tehát a második szemet!) és hiába vettem be póttablettákat azokat is kihánytam. Egyik sem maradt bennem fél-1óránál tovább. Ezután már nem vettem be több póttablettát. Majd csütörtökön már jobban voltam estére (de napközben még hánytam) és így a harmadikat a levélben már rendesen bevettem. Szex a hétnapos szünetben volt utoljára még a menstruációm előtt pénteken (majd szombaton megjött és kedden elkezdtem a levelet és szerdán hánytam ki). Tehát azt szeretném kérdezni, hogy nyilván kell kiegészítés, mert ha nem szívódott fel egyik póttabi sem, akkor az olyan, mintha kimaradt volna. De meddig? És szerintetek nem lehet gond abból, hogy a 7napos szünetben szeretkeztünk? Azóta nem, mert távkapcsolatban élünk.

Köszönöm előre is a normális válaszokat!


2013. ápr. 6. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
óvszerrel a levél végéig.. ennyi..
2013. ápr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Megkérdeztem az orvosomat is, de képtelen válaszolni az emailemre 2napja....telefonon pedig nem lehet ilyenekkel zaklatni.
2013. ápr. 6. 14:36
 3/9 A kérdező kommentje:
és akkor a 7napos szünetbeli utolsó szex nem kavarhat be?
2013. ápr. 6. 14:37
 4/9 anonim ***** válasza:
ha kedden vetted be és szerdán hánytad ki, akkor sztem nincs gond, mert az 4 óra alatt felszivódik. most akkor h szeded? mennyi van még a levélből? én a helyedben szedném rendesen a levelet meg mellette a következőig gumiznék.. vagy pharmatex+megszakitás.
2013. ápr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát kedden kezdtem az új levelet és szerdán bevettem a másodikat, amit kihánytam. Azt hittem érthető...
2013. ápr. 6. 14:42
 6/9 A kérdező kommentje:
Nálam a pharmatex és megszakítás szóba sem jöhet, mert azok nem védekezések. Csak a gumi ilyen esetben. Csak azért kérdezem, mert mindenhol mást lehet olvasni, 1hét, 10nap, a levél végéig, stb. És hát nagyon nem mindegy. De mindenképpen fogunk védekezni pluszba is!
2013. ápr. 6. 14:44
 7/9 anonim ***** válasza:
sztem a levél végéig, ha tutira akarsz menni. de teherbeesni se olyan könnyű. mi csak megszakitással nyomjuk(a tabi tönkretett), és nem lettem terhes, simán csak figyelem a termékeny-terméketlen napokat. DE mivel nálatok gondolom beleélvezéssel volt a dolog, ezért ajánlottam az egész havi gumizást..
2013. ápr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Ja, szerintem is egész havi gumizás lesz belőle, mert különben meg szétparáznám magam....
2013. ápr. 6. 14:48
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor meg is van a válasz:D
2013. ápr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!