Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hol a legolcsóbb a durex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a legolcsóbb a durex elite? Tesco, auchan, spar?

Figyelt kérdés
Szeretnék óvszert venni, és elvileg ez a legjobb, ha tudok jobbat mondani akkor irjátok, de a lényeg az lenne hogy hol a legolcsóbb ez az óvszer..

2013. ápr. 3. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:

lehet egy drogériával jobban jársz, dm, vagy rossmann. de nagy árbeli különbségek nincsenek, max ha valahol akciós. bár talán a spar a legdrágább.

egyik barátnőmnek mindig a durex-szel volt gondja, kiszakadt többször is.

én egyébként rossmannost ajánlom, ilyen saját márkás cucc, abból is a redőzött. 12 db 750 ft körül mozog.

2013. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én Dm-ben szoktam venni, ott van 10-es illetve 12-es csomagolású óvszer (márkája nem jut most eszembe). Nekem nem volt eddig problémám vele. (nem szakadt ki egy sem).
2013. ápr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rossman saját márkás óvszere? Annyiért amúgy megéri
2013. ápr. 3. 19:01
 4/7 A kérdező kommentje:
Dm-esnek milyen a doboza?
2013. ápr. 3. 19:02
 5/7 anonim ***** válasza:
aha, preventivo a neve
2013. ápr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. ápr. 3. 19:10
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem anno a Masculannal nem volt semmi bajon. 12 db-os.
2013. ápr. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!