Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nyíregyházán megbízható,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyíregyházán megbízható, emberi nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Nyíregyházán tudnátok rendes, emberi nőgyógyászt mondani? Ha magán légyszi írjátok le mennyibe kerül nála egy rendelés. 17 vagyok.Még soha nem voltam nőgyógyásznál. Fogamzásgátlót szeretnék feliratni. esetleg ennek a menetét leírnátok?
2013. ápr. 2. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
én csak állati nőgyógyászt tudok
2013. ápr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
úgy értettem,hogy aki normálisan megvizsgál, nem pedig szarik a fejemre.
2013. ápr. 2. 23:55
 3/10 ivilicious ***** válasza:
én Pethő Györgyhöz jártam, ott van azt hiszem a Víz utcában. 7-8ezer egy alap vizsgálat,nagyon rendes ! de a kórházban is van rendelése
2013. ápr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ivilicious ***** válasza:
[link] vagyis Új utca!:)
2013. ápr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És ő kivizsgál rendesen igaz? nem csak a vakviágba írja ki a gyószert? (:
2013. ápr. 3. 16:49
 6/10 anonim válasza:
Pethő György a Búza utcán van, de ő tényleg nagyon rendes. Én nála voltam ugyanígy foggátlót felíratni. (Bár még szűzként,még mielőtt bárki fikázna biztosra akartunk menni a barátommal) Tőlünk asszem 5 ezret kért. UH-val vizsgált, mondta augusztus környékén menjek vissza rákszűrésre. Megbízható és aranyos, én csak ajánlani tudom. És jó tanács. Még mielőtt mennél hozzá, menj el vérvételre és akkor nem kell még külön annak az eredményére is várni, hanem rögtön a kezébe tudod adni. Ha nem akarsz kórházban várni akkor 1000 Ft-ért csinálják a Rákóczi utca 23 szám körül(átrium után, a gyógyszertár mellett, anyukád biztos tudja) és másnapra meg is van az eredménye.
2013. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Igen és az kimaradt, hogy vérvételre beutalót háziorvos is tud adni csak mondjad neki, hogy foggátló miatt kell és akkor az alapján adja ki. Mert ha jól tudom egy nődoki más dolgokat néz ha vérvételre küld, de nekem háziorvos adta és az a lényeg, hogy a májfunkció és társai legyenek rajta. És azt a háziorvos is kérheti.
2013. ápr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem. köszönöm. :)
2013. ápr. 3. 22:38
 9/10 ivilicious ***** válasza:
én 16 évesen voltam nála először magánrendelésen az új utcában, és ő volt az első és egyetlen doki,aki a mellemet is megnézte,meg mindent...nagyon jó!
2013. ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lina89 válasza:
viz utca: Orosz doktor úr... főorvos.. 10.000 körül van a vizsgálat, de nagyon alapos.. a viccelődős stilusát meg el kell nézni.... :)
2013. ápr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!