Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szegeden jó, megbízható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegeden jó, megbízható nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel külön városban lakunk. Szeretnék az óvszerről áttérni a fogamzásgátló tablettára.

Ahhoz a nőgyógyászhoz jár eredetileg, ahova az anyukája, de az drága, és nem is tetszett az anyukájának az ötlet. De ez más téma.

Tehát megígértem neki, hogy keresek neki itt, Szegeden nőgyógyászt, és elkísérem. Sajnos attól is tart, hogy olyan gyógyszert írat fel a doki, ami majd összezavarja a hormonjait, meg hogy nem tiszták az eszközök, stb. Mindegy, nem erőltetem, inkább segítek keresni egy megbízható dokit.

Az lenne a kérdésem, hogy hova lehetne menni felíratni gyógyszert, aki megbízható (tehát a fentebb írtakban), esetleg van valakinek ahhoz hasonló rossz tapasztalata?

Vagy azoktól egyáltalán nem is kell tartani?

Ha még is van mitől tartani, akkor légyszi írjatok olyan helyet, ahova érdemes menni, és nem is túl drága, esetleg ingyenes.


Köszönöm előre is!


2010. jan. 18. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Dr. Pedofil Béla bá'


Google-n írja a címét+tel.számot.

2010. jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi, sajnos nem találtam.

Várok további hasznos válaszokat :)

2010. jan. 18. 20:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szegedi vagyok, de szerintem minden nőgyógyásznak kötelessége a pácienst a lehető legjobban ellátni. Ha ennyire tart az erős gyógyszerektől, akkor szóljon a dokinak, hogy ha lehet, akkor gyengébb hormontartalmút írjon fel. A tisztaságtól szerintem nem kell tartani, én legalább is még nem találkoztam nem higiénikus rendelővel. /:
2010. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én szegedi vagyok és teljes nyugalommal tudom neked ajánlani a női klinika ambulanciáját és ott is Szikora dokit. Szerintem nagyon rendes és figyelmes. nekem is ő iratta fel a gyógyszert és el is magyarázta az egészet,hogy hogyan használjam...stb. és még a vizsgálat is ingyenes és kb. pont ugyanolyan az egész, mint amikor az ember magánrendelésre megy. Menj/etek be a női klinikára(semmelweis utca 1) a portán kérdezd meg, hogy merre lehet bejelentkezni az ambulanciára. ugyanott kérhetsz időpontot is és mondd meg, hogy kihez szeretnétek menni.
2010. jan. 19. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dr. Nyirati Ildikó. Keress rá neten:) MÁV kórházban is rendel, illetve a Petőfi sugárúton (de az fizetős).

Szerintem nagyon kedves, megbízható:)

2010. jan. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ó, köszi szépen a válaszokat, kedvesek vagytok.
2010. jan. 19. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!