Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Latex allergia?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Latex allergia?

Figyelt kérdés
Szóval a párommal gumival védekezünk, de minden aktus után a szeméremajkaim bedagadnak, kipirosodnak, csíp, viszket éd az egész hüvelyem.. Ha elmegyek utána lezuhanyozni, a viszkető és fájó érzés megmarad, sokszor még másnap is rettenetesen viszket.. Amikor kipróbáltuk gumi nélkül (Csak berakta és kivette 2x) Addig semmi baj nem volt, de amint elkezdtük a gumival, jött a már megszokott csípés és viszketés..Gyógyszert csak következő hónaptól tudok szedni, de addig ne szeretkezünk??
2013. márc. 29. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Van latexmentes gumi. PL Lifestyles Skin, meg asszem a Durex Real Feel is az. Vegyetek azt, ilyen egyszerű.
2013. márc. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

2 dolog jöhet számításba. Az egyik valóban az allergia és ha ez van, akkor valóban nem kéne szexelni, addig oldjátok meg más módon egymás kielégítését.

A másik, ami még szóba jöhet, az pedig egy fertőzés! Mert a tüneteid tökéletesen egyeznek egy hüvelyi fertőzés tüneteivel is. Azzal pedig el kell menni nőgyógyászhoz, ott vesznek kenetet, megnézik, hogy van-e kórokozó a hüvelyedben és ha van, akkor milyen és célzott kezelést kapsz, de ha erről van szó, akkor mindenképpen a párodat is kezeljék, hisz azért gumi nélkül is volt benned, tehát lehet hogy elkapta tőled.

2013. márc. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el nőgyógyászhoz, és ha lehet egy tanácsom, ne szedj tabit, ha nem muszáj.
2013. márc. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A tünetei pontosan a latex allergiának felelnek meg, nem fertőzésnek. Vegyetek latexmentes óvszert.
2013. márc. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

vagy lehet csupán síkosítóallergia is


többféle gumit próbáltatok?

2013. márc. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mindenkepp megyek orvoshoz is, de szerintem biztos hogy a gumitol van, ugyanis normalis folyasom van, (mindig is volt, kb 5-6eves korom ota van szoval normalis )

Szedtem mar tabit, semmi gond nem volt vele..:)Igen,ketfele ovszert probaltunk, lifestlyles-szurke dobozos, illetve most durex-kek dobozos.. Mindkettonel ez volt sajnos.. Semmire nem vagyok amugy allergias, ugynezki akkor hogy a latex ezalol kivetel.. Amikor gyogyszert szedtem, hasznaltunk sikositot (durex-meggyes) azzal sem volt semmi gond, szoval a sikosito szerintem kizart lehet.. :)

2013. márc. 29. 19:34
 7/8 anonim ***** válasza:

5-6 éves korod óta? Ugye csak elírtad?

Mert az minden, csak nem normális.


Normál esetben csak az első menstruáció előtt 1-2 évvel kezdődik a hüvelyváladék termelődése.


Hacsak nem 7 éves korod óta menstruálsz... (bár az se lenne semmi)

2013. márc. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valoban elirtam! Bocsi csak uj billentyum van telon es mashogy voltak a szamok! 9 eves korom korul kezdodott. 12 evesen jott meg eloszor :)
2013. márc. 30. 03:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!