Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló okozhatja?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló okozhatja?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Most irattam fel fogamzásgátlót, ez már a második amit próbálunk, az első nem volt jó. Semmi pecsételő vérzésem semmi nincs tőle, viszont amikor együtt vagyunk a párommal az nagyon fájdalmas és az aktus után vérzem is kicsit. Ez lehet a fogamzásgátlótól?

2013. márc. 22. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még az elején voltam így, amikor kezdtem nemi életet élni és elmúlt egy idő után...:)
2013. márc. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet, hisz okozhat hüvelyszárazságot, s amiatt fájdalmas a szex.

Megoldás:

-több előjáték

-síkosító

-vagy a fogamzásgátló elfelejtése.

2013. márc. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem akarok riogatni, de lehet méhszájseb is.
2013. márc. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Felhívtam a dokit ő azt mondta lehet ilyen az első pár hónapban...remélem no para....amugy utána olvastam sok helyen írtak ilyenről szörnyű dolgokat ...még a rák is volt pár helyen...a net mindig beparáztat ..2 hónapja vizsgált akkor semmi bajom sem volt. Reméltem , h találok valakit akivel már fordult elő hasonló :-( Nekem az első alkalmak sem fájtak ...köszönöm a válaszokat !
2013. márc. 22. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!