Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Használ itt valaki pesszáriumot?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használ itt valaki pesszáriumot?

Figyelt kérdés

Negatív és pozitív véleményeket is kérek! Ki az akinek elcsúszott? Hol szereztétek be? Mit használtatok előtte? Szex közben éreztétek?

Kort írjatok!!!

Köszi :)



2013. márc. 18. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt használok mert nem szedhetek tabit.

Csak pozitív véleményt tudok mondani róla, sosem csúszott még el, ha helyesen rakod fel akkor nem is tud elcsúszni, mert nincsen mellette hely.

Magyarországon nem forgalmazzák, Pharmafutárral hozattam, fizetéstől számított 4 napon belül megérkezett.

Előtte óvszert használtunk és a pesszáriumot szex közben egyáltalán nem érzem sem én sem a barátom. :-)

20 éves vagyok.

Szívesen :-))

2013. márc. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!! Még annyi h Pharmafutar hazhoz szállít, igaz?
2013. márc. 18. 21:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Aha, házhoz szállít. Kérheted hogy küldjék ki postán, ha esetleg olyan a napi időbeosztásod hogy nem tartózkodsz otthon sokat napközben.

Ja és ezt nem kérdezted, de plusz tipp, hogy spermicidet is rendelj tőlük, Contragel Grün nevezetűt (2500 forint), ez sokkal jobb mint a Pharmatex és a Patentex, mert a Contragelben a tejsav helyettesíti a nonxynolt, így nem okoz irritációt sem neked sem a párodnak! :-)

2013. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is azt használok, de nem a klasszikus pesszáriumot, hanem a Lea Contraceptivum-ot ( [link] nekem ennek könnyebben megy a felhelyezése és a kivétele is. :)

De egyébként minden igaz amit fyeahnyusz leírt, nem mozdul el, nem lehet érezni és tényleg, én is csak pozitívummal tudok róla nyilatkozni, 5 évig használtam a klasszikus pesszáriumot és most 4 éve használom a Leát. A Contragel Grün pedig nagyon szuper ötlet, tényleg sokkal jobb mint a Pharmatex v a Patentex termékei!


Te nem szedhetsz gyógyszert vagy nem akarod szedni?

2013. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Anyukám szedte egy ideig, de neki durva migrént hozott elő és +6 kgt 1,5 hónap alatt. Elég hasonlóan reagál a szervezetünk és ezért félek tőle. Ezen kívül elég szabályos a menstruációm és most szabadultam meg a pattanásoktól - tehát köszönöm, nem szeretném felborítani a hormonháztartásom :D

Az óvszer pedig egyenesen elvette a kedvünket a szextől...

Amúgy 17 éves vagyok, barátom 19 múlt :)

2013. márc. 18. 22:03
 6/10 A kérdező kommentje:
De bunkó vagyok... természetesen köszönöm a válaszokat, sokat segítettek :)
2013. márc. 18. 22:04
 7/10 anonim ***** válasza:
nem tudom elképzelni, h h birjátok azt fel-le teszegetni..
2013. márc. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pont úgy, mint egy tampont. :-)
2013. márc. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jaj, tampont se használok.. nekem az fájdalmas:(
2013. márc. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
17/F, te hova dugod?
2013. márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!