Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki pesszáriumot használ,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki pesszáriumot használ, milyen tapasztalatai vannak? Mennyire macerás, biztonságos, kényelmes?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne róla, mert valószínűleg más módszer nem jöhet szóba.
2010. febr. 20. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont most akartam megkérdezni hogy ez mennyire biztonságos, és mennyire élvezhető vele a szex de akkor csak figyelem a kommenteket :)
2010. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, akkor már ketten vagyunk:)
2010. febr. 20. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Előnyei:

- Mechanikusan akadályozza meg a spermiumok bejutását a méhbe.

- A szervezet természetes működését nem befolyásolja.

Hátrányai:

- Helytelen felhelyezés esetén hatástalan.

- Alkalmazása ügyességet és szakember segítségét igényli.

2010. febr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gumigyűrűt kivenni a közösülés után legalább 6 óra elteltével szabad, amikor már a spermiumok elpusztultak. Előfordul, hogy ha bennmarad a pesszárium, akkor előbb-utóbb panaszokat okozhat, ezért legkésőbb 8 óra után el kell távolítani. Ismételt nemi aktus esetén, célszerű újabb adag zselét bejuttatni a pesszáriumra anélkül, hogy azt a helyéről elmozdítanánk. A pesszárium méretét az orvos állapítja meg, és ő tanítja meg a helyes használatát.
2010. febr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de elsősorban személyes tapasztalatok érdekelnének. Az internetről már kiművelődtem és az orvosomat is megkérdeztem.
2010. febr. 20. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!