Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefeküdhetek gumi nélkül a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdhetek gumi nélkül a barátommal szerdán?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el a fogamzásgátló szedését. A ciklusom harmadik napján, és szerdán lesz 12 napja, hogy elkezdtem. Jangee-t szedek, a betegtájékoztató 7 napot írt abban az esetben, ha nem a ciklus első napján kezdem el.
2013. márc. 18. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:

A betegtájékoztatónak nem hiszel, idegeneknek meg igen?

7 nap után már lehet gumi nélkül amúgy!

2013. márc. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen
2013. márc. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A dokim egy öreg harapós néni, és 1 hónapot mondott, és hogy addig egyáltalán nem véd. Tudom, hogy a betegtájékoztatónak kellene hinnem elsősorban, de bogarat ültetett a fülembe.
2013. márc. 18. 14:46
 4/10 anonim ***** válasza:
A véletlen becsúszott terhességek nagy részét az ilyen átállásos hibák teszik ki. A biztonság kedvéért használjatok még rövid ideig gumit. Ki bírjátok,inkább mint egy gyerek,ugye?!
2013. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Átállásos hiba? Most szedek először fogamzásgátlót. Csak azért gondolkodtam el ezen, mert mostanában a barátom eléggé lehangolt, és talán szerezhetek neki egy jó napot, ha a kitűzött dátum előtt lepem meg ezzel a dologgal.
2013. márc. 18. 14:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Aztán meg sok rosszat, ha a következő hónapban mehettek abortuszra... vannak dolgok, amikkel nem érdemes kockáztatni. Lepd meg a pasid egy szexi masszázzsal vagy valami, de ne ezzel.
2013. márc. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Átálláson azt értettem,hogy gumiról fogamzásgátlóra vált valaki. Az utolsó hozzászólóval értek egyet,majd máskor lepd meg ezzel a dologgal,mostanra találj ki valami mást. Pl egy erotikus masszázs nagyot aratna,feltéve ha jól tudsz masszírozni.
2013. márc. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jól tudok masszírozni, tőle tanultam, ő meg gyógymasszőrnek tanul:D Rendszeresen masszírozzuk egymást, így ez nem lenne meglepetés. De akkor kitalálok valami mást, köszönöm!
2013. márc. 18. 15:33
 9/10 anonim ***** válasza:
orális szex? attól tuti nem leszel terhes, de ő garantáltan élvezni fogja...
2013. márc. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ne aggódj nem lehetsz, ami benne van a tájékoztatóban úgy van egyébként már beszüntették volna ha sokat terhesek lesznek, én a 13.szemnél voltam párommal izgulós voltam vártunk ennyit, nem lett gond
2013. márc. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!