Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aktus közben lejött az óvszer,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktus közben lejött az óvszer, de időben észre vettük, Lehet belőle baj?

Figyelt kérdés

Kb. 20 órája volt az "incidens", időben észrevettük, tehát nem mentem el, utána alaposan meg mosakodtunk, próbáltuk a lehető legjobban kimosni. A barátnőm a 21. napban van. Tudom hogy az elő váladék is veszélyes lehet, de gyors reagálás és alapos mosás után szerintetek veszélyben vagyunk?

Esetleg van aki már járt így?

Írassunk orvossal esemény utánit?


A Hasznos válaszokat előre köszönöm!


2013. márc. 17. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Én iratnék.


22l

2013. márc. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tisztelt kérdező! Túl nagy az aggodalom és nincs alapja. Hiszen annak az esélye, hogy terhes legyen 1 a 99 millióhoz. Még a mosakodásnak sem kellett volna. Egyszerűen meg igazítani és folytatni az adott aktust.
2013. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem hogy a második válaszolónak igaza lesz, és csak túlreagáltuk. Minden alkalommal védekezünk és mindig odafigyelünk hogy ilyen ne történjen, ez volt az első ilyen eset.


Köszönöm a válaszokat.

2013. márc. 19. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!