Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hölgyek, milyen fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, milyen fogamzásgátló módszer szerettek magatokon, ami nem kémiai és nem beültetett?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Sok testi jele van a peteérésnek és annak, hogy hol tart a ciklus, azokat kell figyelni, és megerősítésnek teszteket lehet használni.(pl.: [link]

És akkor én megengedem magamnak a nem fogékonynak ítélt napokon az óvszer nélküli együttlétet.

És a fiún is lehet alkalmazni természetes módszert, pl. az első ejakulátumban sok az ivarsejt, a másodikban már szinte egyáltalán nincsen.

Ezeket kombináljuk.

De legjobb volna vasectomián átesett szerető.:)

2013. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még ismerem az Aviva-módszert is, ami olyan torna, amivel megindítható a menstruáció. Akár történt fogamzás, akár nem. De ezt nem tanultam meg, csak hallottam róla.
2013. márc. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, egyébként menzesz alatt is lehet teherbe esni.

Gumi mindenképp lesz, kombinált módszert keresek. (Régebbi kapcsolataimban csak gumit volt, egy részénél a nő hormonkészítménnyel védekezett, amit nem tartok szerencsésnek, eg.ü. okokból) (Ffi vagyok egyébként.)

Időpontfüggetlen módszer érdekel, utólag teszem hozzá (nem naptár módszer). Ettől függetlenül köszönöm a válaszokat.

2013. márc. 17. 19:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Pesszárium spermiciddel.
2013. márc. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3: A menzesz a menzesz előtti beágyazódást a nyálkahártyával együtt lelöki magáról.

Tehát ha menzesz alatt van fogamzás, akkor a következő menzesszel lejön, amennyiben elindítod a menzeszt tornával.

A tablettás abortusz is ez, csak az nagy hormonlöket által következik be.

2013. márc. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mit értesz időpontfüggetlen módszer alatt?

Az óvszer időpontfüggetlen.:)

A vasectomia is.

Mi a gond az óvszerrel, ha mindenképp akarod használni úgyis?

Az első ejakulátum lemosása is időpontfüggetlen módszer, variálhatod az óvszerrel.

Ez persze mindkettő bezavar az intimitás folyamatába.

2013. márc. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves előző, félreértettél. :) Írtam ,h gumi mindenképp lesz, és ezt kombinálnám más módszerrel, amely nem hormonális és nem naptár módszer (a naptármódszer, ami időfüggő, mint utaltam rá).


Köszi a beírónak, aki a tornával előidézett menzeszről írt, mivel most már tudom ,h azt a módszert is elvetem, hiszen szigorúan abortusz ellenes vagyok. A megelőzés híve vagyok, így ha pl. nem szeretnék még gyermeket vállalni, addig a fogantatást megelőzni kívánom, nem megszakítani a már fogamzott új életet.


Aki a pesszáriumot javasolta, spercmiciddel, üzenem neki: pontosan erre gondoltam én is, köszi a megerősítést. A kérdésem alapvető célja az volt, hogy hátha ezen felül is lesznek olyan tapasztalatok, melyekkel egyet értek, ezt várom továbbra is ,hátha...


Köszi nektek az eddigi válaszokat is, és előre is a leendőeket. :)

2013. márc. 18. 12:53
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja, és drasztikus módszereket is mellőzök, pl. vasectomia, meg bármiféle meddővé tételt.
2013. márc. 18. 12:54
 9/10 anonim ***** válasza:

"Aki a pesszáriumot javasolta, spercmiciddel, üzenem neki: pontosan erre gondoltam én is, köszi a megerősítést."


Viszont azt kérted, ne legyen kémiai. Na most a spermicid az kémiai beavatkozás.

Nem írtad meg, mit értesz időfüggetlenség alatt.

2013. márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Spermicid: nekem még belefér, mert nem kerül a véráramban tudtommal.


Esemény utáni: kémiai szer, de csak ritkán szükséges.


Időfüggetlen alatt -harmadszor írom- a nem naptármódszer jellegűeket értem.

2013. márc. 21. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!