Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szeretnék felírattatni, de hogyan?

Figyelt kérdés
Barátommal fél éve együtt vagyunk, mégis anyukám nem akar hallani olyanról, hogy mi szexelünk. Mi már persze lefeküdtünk, de ő úgy tudja, hogy nem. Biztos nagyon kiakadna. Viszont már szeretnék fogamzásgátlót szedni, mivel óvszer nincs mindig nálunk (így sokszor szexre sincs lehetőség) és nem a legkényelmesebb ráadásul. Hogyan vehetném rá anyukám?

2013. márc. 17. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. márc. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2 hónap múlva leszek 18.
2013. márc. 17. 16:40
 3/9 anonim ***** válasza:

számítana a korod, mert 18 alatt nem javasolt a fogamzásgátló


abból ítélve, hogy anyukád (!?) nem engedi a szexet, úgy gondolom túl fiatal vagy

az azonban dicsérendő, hogy gondolsz a védekezésre és eddig gumit használtatok

megoldás lehet, ha mindig van nálad és nála gumi (pl. pénztárcában, táskában stb.)


egyébként meg ahhoz, hogy fogamzásgátlót írass fel, el kell menni nőgyógyászhoz - oda meg nem kell anyukád

bár ehhez is tudni kéne a korod, de létezik gyermeknőgyógyász is, ha a felnőtt nem akarna fogadni

2013. márc. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Menj el a nőgyógyászhoz. Szerintem már anyukád nélkül is elmehetsz.

Viszont a gyógyszer kifizetését nem tudom, hogy fogod megoldani.. :/ Ennyi idősen már miért ne élhetnél szexuális életet..? Nem értem anyukádat.

Lehet, hogy azt kéne csinálnod, hogy eléállsz, megmondod, hogy ti már lefeküdtetek, és amúgy is mindjárt felnőtt vagy, hogy gondolja, hogy ilyenekbe beleszól. Mondd meg, hogy megtiltani úgyse tudja, úgyis találtok majd rá alkalmat, és hogy ez a természet rendje.

Aztán majd csak lesz valami :D Én legalábbis tuti, hogy így megmondtam volna ezeket anyunak, ha ő csinálja ezt. Inkább örülnie kéne, hogy foglalkozol a védekezéssel

2013. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok, én inkább a gumit javasolnám, fogamzásgátlót csak abban az esetben, ha monogám, hosszú és bizalommal teli kapcsolatban vagy!

Anyukád félelmei is érthetőek, az én anyukám is pont ilyen! De azt hiszem, ha mindenképpen fogamzásgátlót szeretnél, ezt mindenképpen próbáld megbeszélni vele, hiszen ha mondjuk tudsz is rá pénzt szerezni valahonnan (akár pl nagyszülőtől más indokkal), feliratod és szeded is, azért a fogamzásgátló mégiscsak egy gyógyszer, mellékhatásai is vannak... Nem árt, ha tud róla anyukád, mivel mérgezed magad!!!

2013. márc. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A kapcsolatomban biztos vagyok. A fiút régóta ismerem (6 éve), és előtte nagyon jó barátok voltunk. Anyukám azonban nem kedveli őt (szerinte nem illünk össze), ezért is ellenzi szerintem a szexet.

Óvszert nagyon nem szeretem, a legtöbb borzasztóan csíp (gondolom vagy spermicidre vagy síkosítóra, de allergiás vagyok). Ezért a szexuális életünk nagyjából az első 1 percben működik, ameddig fel nem húzza a barátom a gumit.

És én inkább fog. gátló gyűrűre gondoltam, sokan ajánlják, mivel nem tartalmaz annyi hormont, és ugye azt nem lehet elfelejteni beszedni.

Köszönöm az eddigi válaszolóknak a véleményüket, további hozzászólásokat is várok :)

2013. márc. 17. 16:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, ez igaz, de a gyűrűt hűtőben kell tárolni felbontás előtt és ugye három havi adag kapható, így csak kell hozzá anyukád is valamilyen módon.
2013. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mivel a gyűrű 10ezer Ft 3 hónapra ezért vagy meggyőződ anyukádat vagy szerzel valahonnan rá pénzt (ha a barátoddal felezitek az árát akkor az fejenként 5000Ft).

Az orvoshoz végül is egyedül is el tudsz menni hiszen szinte nagykorú vagy.

2013. márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Simán elmész nődokihoz, megvizsgál, felírja. Nem kell anyukád. Anyukádnak meg semmi köze a szexuális életedhez 18 év után. De amúgy sem értem miért akar beleszólni a (normális) kapcsolatodba...
2013. márc. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!