Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlótól fájhat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlótól fájhat a mellem?

Figyelt kérdés
1hónapja szedek yasminelle fogamzásgátlót,és azóta nőtt az eddig sem kicsi meggem,ezzel együtt nagyon érzékeny lett,és fáj,ha ráfekszek...Ettől lehet?Ha igen,elfog ez múlni idővel?
2008. jún. 9. 22:14
 1/7 A kérdező kommentje:
#mellem
2008. jún. 9. 22:17
 2/7 anonim válasza:
Először is hány éves vagy? És volt -e előtte ilyen problémád... De biztos ami biztos alapon menj el a nődokihoz;) Bizonyos fogamzásgátlók okoznak ilyen jellegú mellékhatást, de ez is emberfüggő.
2008. jún. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
simán fájhat, nekem is fájt, amikor elkezdtem szedni, ne aggódj miatta.
2008. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően a fogalmazásgátló úgy müködik, hogy elhiteti a szervezetel, hogy állapotos, így az nem akar már megtermékenyülni (ezért tartalmaz hormonokat is). Ezért nő meg a melled picit, illetve feszül és érzékeny is. Ez normális, és elfog múlni. Legalábbis így magyarázták nekem annó.:-)
2008. jún. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor kikívánkozik belőlem a kisördg, h azt mondjam, hogy nem a melledbe kellene nyomni :)

de nem mondom, amúgy akár az is lehet, de ha sokáig megmarad, irány doki!

2008. jún. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fogigátlótól nőhet a melled. Ha a mell nő, az fájhat. Ezen kívül valóban lehet érzékenyebb, akárha terhes lennél. El fog múlni szerintem. Ha nem érzel bennük csomót, nincs semmi gond, ha érzel, akkor is lehet egy megduzzadt tejmirigy, de akkor azért nézesd meg.
2008. jún. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felteszem feszülést és nyomás érzékenységet értesz a fájdalom alatt. Ez a hormon készítmény hatása többnyire, ha nem múllik vagy erős akkor fordulj az orvosodhoz, esetleg felír mást.
2008. jún. 12. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!