Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Honnan tudjam melyik a megfele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DoesntMatter997 kérdése:

Honnan tudjam melyik a megfelelő óvszer számomra?

Figyelt kérdés

Gondjaim vannak az óvszerrel, eddig két féle óvszert vettem, mindkettő durex és mindkettő nehezen megy rá a péniszemre, hiába van orális közreműködés előtte.

Azt mondják vannak méretei az óvszereknek, de én ezeket a bizonyos méreteket sem a dobozon sem a benne rejlő papíron nem találom, szóval fogalmam sincs mi lehet a baj, de igy nagyon nem frankó mert addig kinlodok azzal hogy felcsusszanjon amig le nem lankad...

16,7cm hosszú (Ezt már csak azért irom, hogy hátha valaki tudd nekem ajánlani konkrétan erre a méretre egy jó óvszert..:D)

Köszi előre.



2013. márc. 8. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
nem a hossz a lényeg, hanem a vastagság
2013. márc. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így igaz, az pedig rajta van a csomagoláson... durexek, a jól emlékszem 54 mm-esek, lifestyles az pedig 52 mm... De ezeknél is van extra méret (passz hány mm), tehát bemész pl. a Rossmannba és megnézed mi van ráírva :)
2013. márc. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lifestyles 54

masculan az 52-es

2013. márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tehát, minden durex egyforma vastagságra megfelelő, néhány kivételével ami nagyobb?

Én ilyet használtam, és nem volt elég jó, nagyobb kellett volna:

[link]

Ismer valaki egy olyan durexet vagy más biztonságos óvszert, ami vastagabb nemiszervhez van?

2013. márc. 8. 15:57
 5/5 anonim ***** válasza:

miért, mekkora?

ha a hosszát meg tudod mérni, akkor a kerületét is!

2013. márc. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!