Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a barátom kihúzta, mielőtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom kihúzta, mielőtt kielégült, és utána visszatette, attól ugye nem leszek terhes?

Figyelt kérdés

2013. márc. 7. 22:22
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Mi a csudának tette vissza...?! :-S


És: De igen, megvan az esélye. (Előtte: az előváladék miatt, utána: ha maradt rajta "cucc".)

2013. márc. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Nem a rossznyvalyát! Elhiheted...
2013. márc. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 zolikeee69 ***** válasza:
47%

Egy évig én is így csináltam aktívan, de nem lett belole semmi gyerek...persze nemlehet mindenkinek ilyen szerencséje.

Akik azt gondolják, hogy elég letorolni, tévednek mert a húgycsoben benne marad akkora mennyiség, ami terhességhez vezethet. Legjobb az ejakuláció után vizelni egy nagyot és úgy folytatni.

2013. márc. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Kíváncsi vagyok mi lett, de biztos vagyok benne, hogy semmi. Nem hiszem, hogy elég spermium maradt ott a megtermékenyüléshez. Nem esnek ilyen könnyen teherbe emberek :P Bennem ment már el párom, és úgy sem lettem terhes... Nem használunk óvszert mert allergiás vagyok rá. A fogamzásgátló sem jöhet szóba egészségügyi okok miatt... És még nem estem teherbe... nem olyan egyszerű :)
2013. okt. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!