Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a barátom kihúzta, mielőtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom kihúzta, mielőtt kielégült, és utána visszatette, attól ugye nem leszek terhes?

Figyelt kérdés

2013. márc. 7. 22:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy? Mitől lenne jó foganzásgátlás? 1. Az előválladék is tartalmazhat spermiumokat. 2. Ha nem venned élvezett el attól még a farka olyan volt, gondolom nem fürdés után tette vissza. Ha nem akarsz terhes lenni akkor vagy szedned kell fogamzásgátlót vagy óvszert kell viselni a párodnak. Máskülönben sírás lesz a vége!
2013. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
de bizony lehetsz!
2013. márc. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
100%
Szerintem kislány lesz!
2013. márc. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz bizony, főleg ha akkor mindjárt visszette.

Gratulálok a porontyhoz! :D

2013. márc. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
udv a terhesek klubbjaban! :*
2013. márc. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
100%
Simán megtörténhet csak tudni kellene mikor történt az eset mert még lehet nem késő eseményutánit beszedni. Felelőtlenség volt de ti tudjátok.
2013. márc. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha még belefér az időbe, akkor mars esemény utániért. Jó nagy hormonális lórúgás lesz a szervezetednek, de még mindig kisebb baj, mint a terhesség. Utána pedig légyszíves írd le 100-szor gyöngybetűkkel, hogy: A MEGSZAKÍTÁS NEM VÉDEKEZÉS!!!
2013. márc. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

én ezret teszek rá, hogy fiú lesz! remélhetőleg okosabb mint az anyja :D

de ha savba mártotta a farkát a srác és úgy tett vissza akkor megúszhatod!

2013. márc. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Én is csináltam már ilyet,de előtte azért letöröltem "magam",nem volt semmi,amugy elvileg levegőn pusztulnak a spermiumok is,de ebbe nem mennék bele,amúgy ha ideges vagy dm.be pár 100ft,ért vegyél tesztet,ideges az ember attól is,de jobb tudni,kívánom hogy felsóhajts hogy nincs gond,és máskor majd vigyázzatok :) Bár én is mindig ezt mondtam,évekig csináltam,rengetegszer,rühellem az óvszert,műanyag sex (nekem),szóval volt para is,de ügyes voltam,mindegy mert már jó ideje szed tablettát barinőm,másabb így,meg nyugodtabb:) ha komoly a kapcsolatotok és rendszeres a szeretkezés,akkor ajánlom hogy tabin gondolkozzatok,ha néha van sex akkor nem árt óvszer,vagy esemény tabi,okosan használva:)
2013. márc. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
hát ebből baba lesz :)
2013. márc. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!