Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csajok! Szed valaki Mistral...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szed valaki Mistral tablettát?

Figyelt kérdés
Nekem most írta fel a dokim. Tapasztalatokat várnék vele kapcsolatban,pl: súlygyarapodás van-e, libidócsökkenés,vérzés? Tehát volt valakinél valami mellékhatása? Tényleg csökkenti a pattanásokat?

2013. márc. 5. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én Mistral-t szedek. Most kezdem majd a második csomagot. Előtte már szedtem más tabit, így nem tudom, hogy ha először szeded első hónapban lesz-e tőle pecsételő vérzésed, vagy ehhez hasonló.

Súlygyarapodás nálam nem jelentkezett, libidócsökkenés sem. Ami nem tudom, hogy a tabletta miatt van-e az az, hogy amikor a 7 napos szüneteket tartom iszonytató fejfájásom van. Lehet, hogy csak a véletlen műve, és pont olyankor van front, amire érzékeny vagyok, de megőrjít. Amint újra szedtem a tabit viszont egyből elmúlt.

Nekem alapban elég problémás bőröm volt régen, de már szép, bár arra külön gyógyszert szedtem.

Árban egyébként 6800-7300 között készülj majd rá.

2013. márc. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,tudom hogy ennyi az ára,már kiváltottam. Csak a vérzést várom :D Én már szedtem Lindynette20-at,de attól híztam és a libidóm is 0 volt,bár a pattanások eltűntek. Remélem ez jó lesz. A bőrödre mit szedtél? Bőrgyógyász írta fel? Lehet nekem is el kéne mennem ha ettől nem jön rendbe...
2013. márc. 8. 08:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. A bőrömre Aknenormin tablettát szedtem közel egy évig. Receptre kapható, bőrgyógyász írta fel.

A bőröm szép lett tőle, bár sokkal sokkal érzékenyebb volt amíg szedtem. Értem ezt úgy, hogy egyre kevesebb pattanásom volt, de amíg volt, és mondjuk kinyomtam hosszabb ideig tartott a gyógyulása.

Miután befejeztem nem tért vissza a csúnya bőr.

2013. márc. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Én már a második levéllel szedtem be. Az előző levél 7 napot szünetében nem jött meg a mensim, és már vagy 2 hete fájnak a melleim is. Szóval nem tudom, hogy ez jót jelent-e a gyógyszer vonatkozásában. Elkezdtem ugye a második levéllel, elvileg ma veszem be az utolsó szemet, és várom, hogy megjöjjön. Sehol nem találtam még olyat, hogy valakinek ne jött volna meg a mensije... nekem sem volt még életemben ilyen.... kicsit aggódom is emiatt. Amúgy más nincs... eltűntek a pattanásaim! :)

2013. márc. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!