Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mindig elszakad az óvszer....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig elszakad az óvszer. Félünk! Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy nagy problémával fordulok hozzátok.

Kedvesemmel kb. 1 hónapja élünk szexuális életet, ez előtt egyikünk sem folytatott még senkivel sem intim kapcsolatot.

Az "első" nem sült el túl jól, mert 72 órás tabi lett belőle... Mielőtt mindenki lebarmozna, felelőtlenezne elmondom, használtunk óvszert (Masculan, Sensitive) és óvatosan csináltuk, odafigyeltünk. Úgy voltunk vele ezek után, hogy jó, biztos csak egy hibásat fogtunk ki.

Na most azóta 3-4szer szakadt ki a gumi, abból egyszer kellett 72 órásat megint bevenni, mert a legrosszabb pillanatban történt a baleset. (belement a "tudjuk mi":))

Most kipróbálunk egy másik óvszert (Durex, Ultra safe), reméljük ez megfelelő lesz. Azonban én személy szerint rettegek már a következő alkalomtól, hogy mi lesz...

Kérlek Benneteket, ha valaki járt már így, tudna tanácsot adni, segítsen!


Fiú /19


2013. márc. 4. 00:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A sensitive vékony, vegyél vastagabbat.
2013. márc. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem elég nedves a csajszi? Illetve ha sokszor kimegy a farkad aktus közben, attól is szétszakadhat.
2013. márc. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Masculan? Mondjuk vegyetek valami normális gumit... Lifestyle, Durex. Ebből mehet az ultravékony is, nem fog elszakadni...
2013. márc. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem 3-4 óvszert használtam el eddig, hanem több ezret (15 évnyi aktív szexuális élet) és még egyszer se sikerült elszakítani.

Volt köztük mindenféle fajta. Olcsó szászforintos boltitól (megesik) a legdrágábbig/legjobbig (Crown Skinless - minden évben megválasztják a világ legjobbjának).


Nem bántás, de valamit csak elronthattatok. Ennyi selejt NINCS.


Fussátok végig ezeket a cikkeket, hátha meglesz a bibi:

[link]

[link]

[link]

2013. márc. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Arra figyeltél, hogy a végén lévő spermazsákot lefogd, hogy ne kerüljön alá buborék, amíg felhelyezed?


Lehet, hogy hülye kérdés, de annó sok srácismerősöm elkövette ezt a félelmetesen primitív hibát, márpedig ez sokban hozzájárul, hogy kiszakadjon a gumi.


Én 3 évig használtam több száz óvszert, a legnoname ratyibb koton se szakadt ki, soha, sehogy. Még az se, ami már kissé szárazon való szex közben volt, 3 órányi kamatyolás után, semmi.


Valamit rosszul csináltok.

2013. márc. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha mégis minden rendben volt, szerezzetek be síkosítót, hátha segít.
2013. márc. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok, korrekt, segítőkész választ!:) Figyeltünk a felhelyezéskor a lehetséges levegő kizárására is(spermazsák összeszorítása). A kellő nedvesség elérésére is... Az biztos, hogy mi rontunk el valamit. Két tippem lehet a baj forrására, melyek közül az egyikre egyik kedves hozzászóló is rákérdezett. Hogy párszor kicsúszott, sokszor lett visszahelyezve.

A másik, hogy észrevettük, hogy viszonylag szoros rám az óvszer. Én nem hiszem, hogy esetleg "nagyobb" szélességgel rendelkeznék, de most néztem, hogy a durex amit vettem(Ultra safe) szélességre 1-2 mm-el nagyobb, mint a masculan. Szóval majd következőleg kiderül az is, hátha kényelmesebb lesz.

2013. márc. 4. 07:49
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy közben kiveszed, egy óvszernek sem lenne szabad elszakadnia. Valamit vagy nagyon rosszul csináltok, vagy sok apró dolog összeadódik. Még azt sem nagyon mondanám, hogy a márka miatt. legalábbis sorozatban mindegyik nagyon gyanús...olvasd el még egyszer nagyon alaposan a használati útmutatót, hátha valami fölött elsiklottál.

Próbáljátok meg síkosítóval (ha nedves a csaj, akkor is.válassz olyat, aminek van spermaölő hatása is és persze óvszerbarát) és amíg rá nem jöttök a problémára,röviddel mielőtt elmész, ellenőrizd le, hogy minden a helyén van e. vagy egyszerűen addig fejezzétek be máshogy

2013. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor szakadt ki több is, amikor kicsi volt a páromra. Amikor elélvezett, szétrepedt a gumi.
2013. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is számításba vettem ezt az opciót. Le is mértem, és lehet, hogy az a ludas...
2013. márc. 5. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!