Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első ránézésre észre lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első ránézésre észre lehet venni, ha elszakad az óvszer?

Figyelt kérdés
Tehát ha nem vizsgálom meg közelről, tüzetesen, hanem csak ahogy levesszük, úgy ránézünk. Vagy ha lesz rajta egy nagyon pici luk, akkor az egyből továbbszakad, és mindenképp látszik, vagy maradhat olyan kicsi is?
2009. júl. 29. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű. ha leveszed,és elélveztél, de a spermatartó zacsi nincs tele akkor kiszakadt.

Ha ott van a gumi végében a végtermék, semmi gind, egyben van. :)

2009. júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha folyik ki belőle a végtermék, akkor kiszakadt. nyomd össze kicsit, ha szakadt rögtön kifolyik.
2009. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
így nem lehe tmegvizsgálni, mert lehet rajta apró szakadás vagy lyuk is amit nem láttok, a külsején levő cuccről meg ugyan döntsd már el hogy a tiéd vagy a barátodé került kívülre... ezért mi anno úgy csináltuk hogy mivel a pasik finnyásak:) ezért én a számhoz vettem és felfújtam egy kicsit, aztán megnéztük szelel-e valahol. egyszerű és hatásos vizsgálat:)
2009. júl. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Látott már valaki olyat, hogy csak apró lyuk volt a gumin, amit nehéz észrevenni? Mert a barátom azt mondja, hogy olyan anyagból van, hogyha már egy kis lyuk van rajta, akkor az egyből továbbszakad.
2009. júl. 31. 10:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi mindig felfújjuk, az a tuti. Úgy biztos észrevehető a legkisebb lyuk is. Amúgy durex 2x szakadt, de úgy, hogy hosszában teljesen felhasadt egész a tövéig. lifestyles meg 1x lecsúszott és bennem maradt, de szerencsére kilógott.
2009. júl. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen igen, mi is mindig úgy vizsgáltuk, hogy a végén mikor levettem, összenyomtam a "tartályt" és mindig benne maradt az anyag :D szóval te is így nézd meg minden alkalom végén :)
2009. júl. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!