Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikortól hat a Milligest ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól hat a Milligest ha a menstruáció első napjától szedem? Szóval mikor lehet elöször más védekezés nélkül szeretkezni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a menzid 1. napján kezded el, ha a ciklusod 12. napján, kell 1 hónapig a kiegészítő védekezés! Sok nő esett már így teherbe, hogy 1. hónapban is védekezés nélkül szexelt! (pl. egyik barátnőm is.. abortusz lett belőle...)


Szóval szerintem még 1 hónapig óvszer, 2. levéltől beléd is élvezhet, akkor már tuti védett vagy.


De gondolom ezt elmondta a nőgyógyászod.. :)

2009. szept. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a nődokim azt mondta, ha menses első napjától szedem, akkor rögtön védett leszek.

Plusz neten is sok ilyet találtam.

De ha akarod, akkor védekezz, amíg eltelik 1-2 hónap.

2009. szept. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Várj még egy évet minimum!!! Az orvosok hülyék, bennük nem szabad bízni, ne kérdezz tőlük semmit! A betegtájékoztatót pedig én se szoktam olvasgatni, mert nem tudok olvasni és egyébként is baromságok vannak beleírva!
2009. szept. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utólsónak: ez a az oldal azért van hogy kérdéseket tegyünk fel én elolvastam mindent . De biztos akarok lenni a dolgokban, és ezért meg akarom tudni másnak is a véleményét. nem a te fajta emberek véleményére vagyok kíváncsi hanem azokéra akik tényleg segíteni akarnak és értelmesen leírják!
2009. szept. 12. 12:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem két hetet mondott a doki, és 2 hetet is vártam. Elég érdekes h egyik orvos ezt mondja másik meg azt:S
2009. szept. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!