Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van itt olyan nő akinek nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő akinek nincs kapcsolata mégis szedi a fogamzásgátlót? Miért? Nem nagy hülyeség?

Figyelt kérdés
1 éve már, hogy nincs kapcsolatom. Mostanában van két szexkapcsolatom, de nem túl sűrűn találkozok egyikkel se. (kb. 3 hetente, havonta). Nagy hülyeség lenne részemről ha szedném a tabit?
2013. márc. 2. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem általában azért szedik, mert korábban elkezdték egy kapcsoltban, most pedig nem akarják abbahagyni, hátha jön ismét valaki....
2013. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Pretty Ballerina ***** válasza:
Én szedem, de nem azért mert teherbeeséstől kéne tartanom, csak mindig rendszertelen volt a menstruációm és megelégeltem.
2013. márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy csaj ismerősöm szedi így. Ő elég gyakran nem veti meg az egy éjszakás kalandokat, ezért azzal érvel, hogy így legalább nem kell óvszer után kutakodni, s lehet a dolog közepébe csapni, meg kitudja mikor jön képbe egy ilyen illető.
2013. márc. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát én nem szedem N
2013. márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

utolsó! a barátnőd az ilyen egyéjszakás kapcsolatokban, hogy elkap valami betegséget? mert stabil kapcsolatban okés gumi nélkül, de egyéjszakásnál kötelező...


szerintem csak úgy nem kell elkezdened szedni, esetleg ha már alakul valami

nem javaslom, hogy az alkalmi kapcsolataidban gumi nélkül legyél, a tabi esetleg csak plusz védelem lehet, meg jobban tudod tervezni a menstruációd

2013. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok. aAz már az ő baja. Én próbáltam beszélni vele erről, de ha neki ez jó, akkor ez.
2013. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

se kapcsolatban, se kapcsolaton kívül, manapság már mindenre fogamzásgátlót írnak, pattanásos bőrre, rendszertelen vérzésre, migrénre, bármire, mert gyors és látványos megoldást kínál, szemben a hosszabb távú, rögösebb úttal, ami később kecsegtet eredménnyel, no persze nem kevés mellékhatása (káros hatása) ellenére a gyógyszeripar virágzó üzletág

épp szexkapcsolatokban nem látom értelmét, a betegségek ellen nem véd

2013. márc. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 betlindis ***** válasza:
nekem már egy jóideje nincs senkim, és mégis szedem. abbahagytam egy időre, de olyan rossz volt, hosszú és fájdalmas menstruációm lett, és tele lettem óriási pattanásokkal mindenhol, még a dekoltázsomon is, hogy olyan 4 hónap után nem bírtam tovább, és megint elkezdtem szedni. azóta minden oké, a bőröm és a mensim rendbejött. különben, valóban akármikor jöhet valaki... ;)
2013. márc. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sokan vannak. Ahogy már írták, az orvosok előszeretettel írjál fel mindenféle probléma TÜNETI kezelésére. Pattanásos vagy? Szedjél tabit! Fáj, mikor megjön? Szedjél tabit! Túl hosszúnak tartod a vérzésed? Szedjél tabit!


Aztán vannak azok, akik elkezdik szedni fogamzásgátlásra, de később "nem tudják abbahagyni", mert abbahagyáskor kellemetlen tüneteik lesznek. Pl. tiszta ragya lesz az egész fejük, vagy épp nem menstruálnak...

Aztán persze megy a sírás, mikor gyereket szeretnének, de nem jön össze.


Aki egyéjszakás kapcsolatokban nem védekezik óvszerrel, az meg nem normális.

2013. márc. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem anno cisztásodásra írta fel a dokim, így szedtem akkor is, mikor nem volt párkapcsolatom. (Tényleg használt, megszűntek a cisztáim és utána teherbe estem, szültem.)

Jelenleg barátság extrákkal kapcsolatom van, és fogamzásgátlót használok, mert mindketten gumi nélkül élvezzük csak igazán. Egyéjszakást viszont kizárólag óvszerrel!

Mondjuk ha több partnered van, akkor azért érdemes óvatosnak lenni, főleg, ha nekik is van melletted más... Én a partneremről tudom, hogy csak velem szexel, én meg ha mással vagyok, akkor gumizok, a fogamzásgátló mellett is (nem is mondom meg, hogy használok fogamzásgátlót, hogy még a kísértés se legyen meg).

2013. márc. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!