Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lyndinette 20. Másoknál is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lyndinette 20. Másoknál is voltak ilyen tünetek?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el szedni, de minden nap rosszul vagyok, főleg a nap első felében (hányinger, étvágytalanság). Este beveszem és másnap hajnalra arra kelek, hogy szörnyen érzem magam. Értem, hogy ez lehetséges mellékhatás, na de ennyire? :/

Ha tovább folytatódik, akkor váltok, de nyugtassatok meg, hogy ez nem csak nálam fordul elő.



2013. márc. 1. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én volt élettársam évekig szedte,de ilyen nem volt.Szerintem irass más fajtát...
2013. márc. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Illetve, miután megjött, és elmúlóban volt (barna folyás volt pár napja) rövid ideig tartó erősebb vérzésem lett, kissé darabos is.
2013. márc. 1. 15:47
 3/5 anonim válasza:
én is ezt szedem már jó pár éve. ahogy írtad hogy most kezdted el szedni akkor ez teljesen normális,mivel hormon tablettát szedsz kell egy kis idő mire "hozzászokik" a szervezeted. nekem nagyon hatásos, egyetlen egyszer fordult elő h nem időben vettem be akkor jelentkeztek ezek a tünetek, de 2 nap mulva semmi bajom nem volt. Ha tartósak ezek a tünetek akkor irass fel másikat. remélem tudtam segíteni :)
2013. márc. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ja és a barna folyás az is normális! aggodalomra semmi ok! :)
2013. márc. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattatok kicsit! :)
2013. márc. 1. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!