Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha már a második levél fog....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már a második levél fog. Gátló 2. szemét fogom ma bevenni este, akkor már teljesen védett vagyok ugye? Lindynette 20?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, már teljesen biztos, hogy védett vagy.
2009. szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tudsz olvasni?
2009. szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az első válaszolónak! :)
2009. szept. 11. 14:52
 4/12 anonim ***** válasza:
mindenki rohadjon meg, aki az ilyen kérdésekre azt válaszolja, hogy BETEGTÁJÉKOZTATÓ. ugyanis, nem minden foggátló tájékoztatójába van ez beleírva. az enyémbe pl NINCSEN!!!!!
2009. szept. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És szád van? Orvos írta fel a tabit?
2009. szept. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nos, az embernek szája is van,de....:D

1. ott helyben elfelejtette megkérdezni...ezért senkit nemkell megkövezni, és nemfogja csakezért felhívni az orvosát, h ezt megkérdezze, mikor kismillióan szedik ezt a gyóccert, eccerűbb ide kiírni.

2. van amelyik orvos, ezt mondja, van amelyik orvos azt mondja....tapasztalat

2009. szept. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Föl lehet hívni az orvost. Az a dolga, hogy válaszoljon. Tapasztalat.
2009. szept. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
de mi a francnak, mikor ittis megmondják? csak azért h te nekapj idegbajt?:D
2009. szept. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak néha belegondolok mi lenne ha nem lenne ez az oldal. Élete végéig várna vagy mi? Én neten rá tudtam keresni.

Egyébként nem idegesít, nyugi. Nem vagyok az az idegeskedő fajta, szimplán csak megmosolyogtam :)

2009. szept. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha nemlenne ezaz oldal, akkoris megtalálnák a módját, h megtudják, anélkül h felkéne hívni az orvost, amúgymeg mindegyik mást mond, nekem mondta h első szemtől, mondta h 1 hónap után, mindent mondtak. így megvártam inkább az első menzeszem, és aztán vetettem bele magam a szexuális életbe. mindnekinek eztkéne tennie, így biztonságosabb, ésakkor ilyen kérdések sem lennének, ha nemakarna mindneki minél előbb szexelni:D kilehet bírni azt az 1 hónapot. vagy ottazóvszer, ha edfdig jóvolt, addig az 1 hónapig is jólesz
2009. szept. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!