Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikortól hat a Belara a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól hat a Belara a menstruációra?

Figyelt kérdés

Tegnap jött meg, este be is vettem az első szemet.

Az első alkalomkor még ugyanolyan a hosszú meg erős a menstruáciom mint azelőtt mielőtt szedtem volna vagy elkezd hatni rá?


2008. jún. 7. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
az elsö alkalommal ugyanolyan....és egyébkén a többinél is..hiszen van 1 levél gyógyszered...amiben 30 szem fogamzásgátló tabletta van..és ugye ugy van h beszeded mind a 30-at,utána vársz 1 hetet h megjöjjön...azaz 1 hétig menstruálsz és utána megint elkezded szedni a 30 napos fogamzásgátlót...
2008. jún. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A Belara 21szemes!!

És nekem amikor felírta a doki nekem azt mondta hogy lecsökkenti a menszeszem 3-4napra és nem lesz olyan erős a vérzésem mint eddig!

azért kérdeztem hogy már az első tabi bevétel után elkezd hatni rá vagy az első levél utáni szünetben?!

2008. jún. 7. 11:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 5 hónapja szedek belara-t és nekem az első levél után még erős volt a menstruációm, majdnem annyira mint előtte és fájdalmas is. Aztán a második levéltől kezdve teljesen lecsökkent a mennyisége, 1 nap alatt csak kb 1 kis tampon telik meg és nem is fáj már a hasam. Persze nem mindenkinél egyforma, lehet hogy náald már az első levélnél csökken a mennyisége.
2008. jún. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!